Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes fogamzásgátló...

Lehetek terhes fogamzásgátló mellett?

Figyelt kérdés
Már 3hónapja szedem a gyógyszert és eddig mindig napra pontosan megjott. Es most meg már késik 2napot. Ez lehet a terhesség jele? A napokban eleg sokat stresszeltem es lehet hogy a sok stressz miatt késik. De nem is gorcsol a hasam nem faj es pedig nekem szokott.. nagyon nem szeretnek terhes lenni

2016. szept. 25. 14:49
 1/5 A kérdező kommentje:
És DECIORA gyogyszert szedek
2016. szept. 25. 14:50
 2/5 anonim ***** válasza:

Haha!!! Pont így jártam, mint te! 3 hónapot szedtem, de hirtelen össze-vissza vereztem. Lassan 2,5 hete nem jön meg, hétfőn tesztelek. 1

Hete mindjárt megjön érzés...

2016. szept. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De nekem nincs is olyan erzesem hogy mindjart megjon
2016. szept. 25. 14:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt.. 2,5 hete nem jött meg, aztán írtam, hogy 1 hete fáj úgy.
2016. szept. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Fog. gátló mellett nincs rendes ciklusod, a vérzést a fog. gátló szünetre történő abbahagyása okozza, ez egy megvonásos vérzés, amire nincs hatással a stressz, tehát attól biztosan nem késik.

Viszont ha időn túl vettél be fog. gátlót, vagy kihagytál, vagy olyan gyógyszert szedtél, olyan betegséged volt, ami mellett kellett volna kiegészítő védekezés, de nem volt, akkor viszont fennáll a terhesség esélye. Tesztelni kell.

Viszont több évig szedtem fog. gátlót és volt olyan nálam is még az mellett is, hogy késett napokat. Nem sokszor, de előfordult. Nem voltam terhes és semmilyen más gondom sem volt. Fog. gátló mellett is előfordul az ilyen.

2016. szept. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!