Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti mit használtok az intim...

Ti mit használtok az intim testrészek tisztántartására?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy a szappan elég káros, pedig én általában azzal szoktam megmosni, néha belülre a hüvelyembe is megy egy kicsi (véletlenül), de soha semmi problémát nem okozott. Ti mit szoktatok használni? A szappan tényleg káros?

2016. nov. 8. 15:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Intimmosakodot. Tenyleg karos, felboritja a huvely vedekezo savas ph-jat, ami igy vedtelen a korokozokkal, gombakkal, fertozesekkel, gyulladassal szemben.
2016. nov. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Natur szappannal mosakszom, lent is, eddig még semmi problémát nem okozott.
2016. nov. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem okozott még semmiféle problémát a szappan.
2016. nov. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: de gondolom te csak kívül mosod meg vele, nem?
2016. nov. 8. 19:49
 5/11 anonim ***** válasza:
Teljesen kívül tusfürdő, eggyel beljebb víz meg amennyi a kinti tusfürdőből véletlenül bemegy, a hüvelyen belül meg sehogy se mosom, az tisztul magától. Amúgy szerintem csak akkor nem túl jó ha a hüvelybe is mennyiség kerül, amúgy nem hiszem hogy ártana neki. Ha belülre kerül az is a ph egyensúlyt boríthatja fel, ami miatt esetleg könnyebben elkaphatsz dolgokat.
2016. nov. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Számomra az intimmosakodó teljesen felborítja a hüvelyem flóráját (eddig az összes, amit használtam, gondolom belement a hüvelybe egy kevés). Nekem sima szappannal semmi problémám nincs, de a hüvely gyakori kimosása elég káros tud lenni, szintén felborítja a hüvelyflórát, ugyanis a hüvely öntisztul.
2016. nov. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Direkt nem tuszkolom bele a szappant, csak amennyi belemegy a vízzel...
2016. nov. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Intimmosakodó az egy fhos, ráadásul tök felesleges.


Semmivel, minek kéne? A hüvely tisztul magától. Megmosom a szeméremdombot x-szel, aztán ha esetleg megy be valami, hát ez van.

2016. nov. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Utolsóval értek egyet. Csak sima csapvízzel mosom meg.

20L

2016. nov. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Aki szappant hasznal, nektek nem lett tole huvelygombatol, vagy valamilyen fertozesetek?
2016. nov. 17. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!