Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Allergiák

A kérdés

Miért van az, hogy néha feldagadnak a bizonyos testrészeim? (néha a bokám, hol térdem, vagy akárhol)

Duzzanattal jár és,ilyen kellemetlen érzéssel jár,szinte viszket és látványosan dagad. A válaszokat,segítségeket előre is nagyon szépen köszönöm!!

2014. júl. 17. 19:17  Privát üzenet  

A válasz
Gitta55 nevű felhasználó válasza:

Kérj a körzeti orvosodtól beutalót Autoimmun vizsgálatra. Nekem kb. 3 évvel ezelőtt voltak ilyen tüneteim, teljesen váratlanul hol itt, hol ott bedagadtam: bokám, térdem, combomon tenyérnyi duzzanat, stb. Az autoimmunológiai vizsgálat során kiderítették, hogy autoimmun beteg vagyok és emiatt vannak kötőszöveti-, izületi panaszaim. (Mellesleg itt derült ki az is, hogy pajzsmirigy alulműködésem van).

De lehet, hogy "csak" allergiás vagy, de az allergia is autoimmun betegség következménye...

# 1/1Időpont 2014. júl. 24. 14:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Meg tudnátok mondani hogy aki nagyon komoly vese beteg annak ugye járnia kell bizonyos időközönként egy tisztító kezelésre ahol egy gép végzi a vese dolgát. Hogy hívják ezt a kezelést?
Kiválthat-e ekcémát bizonyos személy?
Magyarország mely területén nem él az a bizonyos kisebbség?
Van egy bizonyos E-E-E alergiám. Mit lehet rá kapni valami tablettát esetleg?
Sokat fáj a gyomrom meg a fejem meg sokat szoktam szédülni. De csak bizonyos kaják után vagyok rosszul. Lehet hogy valami étel alergiám van?
Ha megeszek bizonyos zöldségeket, gyümölcsöket utána mindig viszket a nyelvem és a szájpadlásom, érdemes elmennem orvoshoz?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Allergiák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!