Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Miért van az, hogy néha...

Miért van az, hogy néha feldagadnak a bizonyos testrészeim? (néha a bokám, hol térdem, vagy akárhol)

Figyelt kérdés
Duzzanattal jár és,ilyen kellemetlen érzéssel jár,szinte viszket és látványosan dagad. A válaszokat,segítségeket előre is nagyon szépen köszönöm!!

#allergia #kellemetlenség #duzzadtság #allergiás duzzanat #feldagadt testrészek
2014. júl. 17. 19:17
 1/1 Gitta55 válasza:

Kérj a körzeti orvosodtól beutalót Autoimmun vizsgálatra. Nekem kb. 3 évvel ezelőtt voltak ilyen tüneteim, teljesen váratlanul hol itt, hol ott bedagadtam: bokám, térdem, combomon tenyérnyi duzzanat, stb. Az autoimmunológiai vizsgálat során kiderítették, hogy autoimmun beteg vagyok és emiatt vannak kötőszöveti-, izületi panaszaim. (Mellesleg itt derült ki az is, hogy pajzsmirigy alulműködésem van).

De lehet, hogy "csak" allergiás vagy, de az allergia is autoimmun betegség következménye...

2014. júl. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!