Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor fog megjonni a menzeszem?

Mikor fog megjonni a menzeszem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Én egy 13 éves lány vagyok, es azt szeretném megtudni, hogy kb. mikor fog megjonni a menzeszem. Amit tudni kell:

A mellem mar több mint 1,5 eve nol.

Fehérfolyásomis mar 4 hónapja van, mar napi rendszeresseggel.

Mar van szeméremszőrzetem, a honaljamon is tobb mint 1 eve nol a szőr.

Anyunak 11 evesen jott meg, noveremnek 13 evesen. Szerintetek nekem mikor fog megjonni? Lecci rossz, hulye valaszokat ne!



2016. nov. 8. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs olyan magyar szó, hogy nől. Ezt úgy mondjuk, hogy nő.

Egyébként lehet, hogy már holnap megjön, de lehet, hogy csak 2 év múlva. Ezt előre nem lehet tudni.

20L

2016. nov. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
ez mindenkinél más,az elsőnek igaza van:lehet hogy már holnap meg fog jönni,ám lehet hogy még várnod kll egy kicsit..ez nincs korhoz kötve,de egyébként mindig vannak előjelei.de ne várd annyira én sokat szenvedek vele. ha van kérdésed privibe írj vagy ha akarsz beszélni! :)
2016. nov. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm minkettotoknek :)
2016. nov. 9. 07:22
 4/5 anonim ***** válasza:
17 éves korodig bármikor is jön meg, az normális.
2016. nov. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
K
2016. dec. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!