Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik kórház belgyógyászatára...

Melyik kórház belgyógyászatára menjek?

Figyelt kérdés
Állandó hasfájással, korai teltségérzettel, stb. küzdök. Voltam eddig gyomortükrözésen, ott megállapították, h epés refluxom van, szedtem 3 hónapig a gyógyszert, amit felírtak (savlekötő), de nem javultam tőle semmit. A hasi ultrahangon semmi eltérést nem találtak. Olyan orvost keresek, akinek a tükrözésen, az ultrahangon és a gyógyszerfelíráson kívül van más ötlete is. Már egy ideje diétázom, az sem segített. Nem eszem gyors ételeket.
2016. nov. 11. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom budapesti vagy, mert csak ők hiszik, hogy ezen kívül nincs élet. Én tuti, hogy a háziorvosomtól kérnék tanácsot
2016. nov. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Áhh, köszi. Budapesten, igen. Voltam már a házidokimnál többször is, de mindig csak egy halom gyógyszert ír fel. Mondtam neki, hogy valahova küldjön el, de most épp szedjem a gyógyszereket és diétázzam... Nem vittem el a legutóbbi alkalommal a papírjaimat, anélkül nem tárgyal velem ilyesmiről... (Egyébként akkor meg alacsony vérnyomással és 5x egymás utáni hányással mentem. Ez sem hatotta meg. Szedjem a gyógyszereket és diétázzam.)
2016. nov. 11. 19:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha már így összejöttünk: túlsúlyos vagy?
2016. nov. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, most látom, notórius orvoshoz-járó vagy. Hol ezzel, hol amazzal. A papírjaidat sem vitted el hozzá. Miért? Szal tényleg nem értelek. Azt is látom, hogy a dokid próbál segíteni, mert kivizsgáltat. De te megelőzöd egy újabb betegséggel. Ez így nem megy.
2016. nov. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Vékony vagyok, és magánrendelésen végezték el ezeket a vizsgálatokat, mert a dokim sehova nem utalt be. Nótórius orvoshoz járó? Azt hiszem ezekkel a tüneteknek az okát ki kell deríteni.
2016. nov. 11. 22:43
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyébként meg a vizsgálatok után bevittem az eredményeket, le is másolta, tehát elvileg megvan nála, szóval eszembe sem jutott elvinni.
2016. nov. 11. 22:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Probiotikumot kellene szedned több hónapig, de az sem mindegy milyet. Nekem is voltak hasi problémáim, és bizony nagyon ijesztőek, ha hosszú időn keresztül fennállnak. A tüneteid egy részének lehet stressz az oka. Vannak jó gasztroenterológusok, akik meg tudják oldani a problémádat. B komplex vitamint is szedjél!
2016. nov. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!