Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan mulaszam el a menstruác...

Hogyan mulaszam el a menstruációm? 3-om hete meg van! Decemberben lesz egy éve hogy meg van!

Figyelt kérdés
De már nagyon idegesítő hogy 2-3 hónapig nincs meg aztán ilyen sokáig meg van! Szombaton keringőznöm kell!!

2016. nov. 14. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
El kell menni orvoshoz. Nekem is gyakran volt olyan, hogy több hónapig meg volt, a hormonokkal volt probléma. Lehet, hogy neked is hormonzavarod van, menj nőgyógyászhoz, kérj egy hormonvizsgálatot.
2016. nov. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, mert az nem normális, ha ilyen sokáig megvan. Akkor sem, ha nemrég jött és még nem állt be. Előfordul kimaradás, korábban jön meg, később. De az ennyire hosszú vérzés sose normális. Szólj anyukádnak és menjetek el nőgyógyászhoz. Ki kell deríteni, hogy mitől van. Csak úgy nem lehet elmulasztani.
2016. nov. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, amikor én először elmentem ezzel nőgyógyászhoz, Norculotot írt fel, két napon belül elmúlt.
2016. nov. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De azt nem szedheti serdülő! 13/l
2016. nov. 14. 19:41
 5/5 anonim ***** válasza:
93%
Ven helyette más vérzécsillapító amit igen. De ennyi ideig vérezni nem "normális" és akár szövődménye is lehet. Menj el orvoshoz!
2016. nov. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!