Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit twgyek h sose fajjon a....

Mit twgyek h sose fajjon a. Hasam ha megvan?

Figyelt kérdés
2016. nov. 15. 07:57
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Sajnos ez nem így működik, van aki szerencsés, van aki nem. Persze olyan tényezők befolyásolhatják, mint étkezés, egészségi állapot, stb. Amit tehetsz, az az hogy egészségesen étkezel, elegendő vizet iszol és mozogsz.
2016. nov. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
13%
Vetesd ki a méhed:)
2016. nov. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
37%

Én 12 éve menstruálok, mindig iszonyatosan fájt (fogamzásgátlóval kevésbé, de így is kellett gyógyszer.). Nospa, Meristin, ALgoflex M semmit nem használt....

Olvastam, hogy napi 400 mg Magnézium szedése, plusz a B6 vitamin - a felszívódás miatt- segít. Gondoltam kipróbálom, nem veszíthetek vele.... ééééés most volt az első menstruációm életemben, amikor egyáltalán NEM fájt!!! Már kórházba is kerültem annyira begörcsöltem, szóval szinte mindent hajlandó lettem volna kipróbálni :D

Próbáld ki, hátha neked is hat, persze kúra szerűen kell szedni, nem csak amikor meg fog jönni.

Én remélem, hogy ezek után se fogok görcsölni, szedem szorgalmasan :D

Majd írj, ha kipróbáltad, hogy hat-e :)

2016. nov. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!