Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bartholin mirigy gyulladással...

Bartholin mirigy gyulladással kiírathatom magam betegszabira?

Figyelt kérdés

Nagyon el vagyok keseredve.

Csütörtökön begyulladt azóta ma jutottam el odáig hogy aludni sem tudok a fájdalomtól. De ezen a héten vagyok szabadságon, jövő héttől újra dolgozom.


Van egy nőgyógyászom aki hajlandó kiszúrni egy tűvel és szinte azonnal megszünteti a fájdalmat. Persze a szúrás helye meg a felnyomott fertőtlenítős vatta helye fáj, de mégsem ilyen rossz mint ez.


Viszont a beosztásom meg a rendelése csak 29-én teszi lehetővé hogy segítsen rajtam...


Van rá antibiotikumos krémem ami szerintem kifakadásra érleli, de ettől nő és egyre jobban fáj. A fájdalomcsillapító pedig egy idő után hatástalan.


Holnap megyek házi dokihoz a mandulámmal és azon gondolkodok hogy kiírassam e magam. De pont ebben a hónapban vetették ki az összes szabimat is.


Aggódom ha megyek dolgozni és már csak terpeszben fogok tudni járni akkor el kell magyaráznom a kolléganőknek hogy milyen undorító intim betegségem van. Márpedig nem szeretném. A legtöbb nő azt sem tudja hogy van ilyen mirigye. Anyukám se értette meg hogy ez nem egy fertőző nemi betegség.


Évek óta szenvedek ezzel de eddig csak suliba jártam ott könnyebb volt kimaradni vagy hamarabb orvoshoz tudtam menni.



2016. nov. 17. 07:09
 1/1 A kérdező kommentje:
Kiegészítés: Ez a kiszúrás nem a hivatalos megoldás, és ezért más doki nem csinálja vagy nem reklámozza. Így nem tudok máshoz menni.
2016. nov. 17. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!