Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Párnappal ezelött elkezdtem...

Gyorgyoti23 kérdése:

Párnappal ezelött elkezdtem vérezni de egyeltalán nem annyira mint a havi vérzésem. Ez nem nemibetegség, vagy gyomor vérzés ugye? Nőgyogyászhoz nincs még lehetőségem elmenni?

Figyelt kérdés
Hasnyál mirigy problémák miadt volt egy mütétem az alsobbik vezetéket kitisztitották. 14(lány)

2016. aug. 23. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Anatómiát kicsit tanulmányozd. Hüvelybe vér petefészkekből, méhből, kerülhet. Köztes vérzés is lehet, ami természetes. Mikor kell megjönnie? Ha a napokban, akkor várd meg szerintem nyugodtan. Előfordulhat, hogy szépen lassan jön meg. Persze nem mindegy mennyi és milyen vér.
2016. aug. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A bélrendszernek semmi köze a hüvelyedhez. Ha a gyomrod körül vérezne valami, az a végbeledből távozna, nem a hüvelyedből. Lehet köztes vérzés vagy akármi, ha nem élsz még nemi életet, nem hiszem, hogy okod lenne aggódni. 14 évesen még belefér az ilyen. De ha legközelebb is tapasztalod, menj el orvoshoz. Nem tudom, miből gondolod, hogy 14 évesen nem mehetsz.
2016. aug. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most kéne meg jönnie kb akkor amikor ez elkezdődött. És nem a korom miadt nincs lehetőségem de ez nem ide tartozik
2016. aug. 24. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!