Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hólyaggyulladással mit lehetne...

Hólyaggyulladással mit lehetne még kezdeni?

Figyelt kérdés

Urológus megállapította, hogy hólyaggyulladásom van, a vizsgálat kimutatta az e.coli baktériumot (csíraszám:5). Ezt követően majdnem 3 hónapig Sumetrolim antibiotikumot kellet szednem,ami kimondottan erre a problémára való. mellé 2-3 l folyadékot innom. Miután véget ért a kezelés, ismét megvizsgált az orvos uh-al, mondta hogy láthatóan kevésbé van már gyulladásban a hólyag. Elküldött megint vizeletvizsgálatra, ahol ugyanaz lett a csíraszám, magyarul hiába dobtam ki egy csomó pénzt az ablakon, nem változott semmi.


Jelenleg ott tartok, hogy pl tegnap este megittam 2 pohár (4 dl) teát, ami estére valóban túl nagy folyadékmennyiség, de nem viccelek, minimum 10x kimentem éjjel pisilni, és még hajnalban is vagy 3-4 alkalommal. Napközben is sűrűn járok, de az éjszakai alvásom az állandó vizelés miatt nagyjából a nullával egyenlő. Sajnos szerintem nálam ez már idült probléma, mert évek óta sokat pisilek, csak eddig nem volt ennyire kóros. Ezen kívül nincs más panaszom, nem fáj, nem véres.


Mi az a gyógyszer/kezelés ami tényleg használ???Már nagyon unom, jóformán kb nincs is értelme kijönnöm a vécéről...


2016. nov. 17. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Orvosváltásra gondoltál már?
2016. nov. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bacid van-e még?
2016. nov. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
E. colira a D-mannóz jó. Ha ez okozza a gyulladásodat, segíthet. Mediline-ban, Herbaházban tuti lehet kapni, bio boltokban, herbáriákban érdemes utána érdeklődni, ha előbbiek neked nem elérhetőek, hátha be tudják szerezni, vagy netről is rendelhető. Én a Now márkájút ismerem, már vagy 3 éve bizonyított nálunk, megelőzésben is. De csak E-coli ellen jó.
2016. nov. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, van bacim, a csíraszáma ugyanaz, mint a gyógyszeres kezelés előtt...


Utolsó, köszönöm, utánanézek, mivel e.coli baktériumom van van.


Egyébként akihez járok, a leglelkiismeretesebb urológus ebben a rendelőben.

2016. nov. 17. 13:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérlek, nehogy elhagyd az antibiotikumot az ilyen hókuszpókuszokra váltás miatt. Előfordulhat, hogy nagyobb dózisú antibiotikumra van szükséged, de akár hibás tenyésztés is történhetett.
2016. nov. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, a D-mannóz baromira nem hókuszpókusz, tudományos háttere van, és mellesleg senki nem mondta, hogy hagyja el az antibiotikumot, hogy te is megnyugodj. Egyébként én személyes tapasztalatból ajánlom, nekem anno külföldről ajánlották, a családomban engem is beleértve négy személynek segített már, közte konkrét vesebeteg is volt, akinek az esetében orvossal konzultáltuk meg a szedését. Esetleg nézz utána valaminek, mielőtt hókuszpókusszá degradálod.
2016. nov. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!