Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagy pattanás / kelés a...

Nagy pattanás / kelés a szeméremajkon! Mit lehet ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés
Egy hatalmas pattanás / kelés jött ki a szeméremajkamon. Korábban volt már hasonló a combhajlatomban és a fenekemen, mindkettőt sebész szedte ki. Na de ez annyira közel van az intim tájékhoz, hogy véletlenül sem engedném, hogy ott kaszaboljanak! Volt már valakinek ilyen lehetetlen helyen? Hogyan lehet megszabadulni tőle???

2016. okt. 13. 19:14
 1/9 Quatermain ***** válasza:
14%
Látlanban nem tudjuk megmondani..
2016. okt. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne a jó, ha mihamarább meg tudnál szabadulni tőle, mert tova terjed...szégyen, nem szégyen, az orvosin az a szerv is szerepel. Legalább kérdezz rá a háziorvosodnál, hogy ő mit javasol, mert ha sokat vársz, mindenhol pattanásos leszel.
2016. okt. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Már megtörtént mindenféle kivizsgálás, ugyanis több mint fél éve szenvedek ilyenekkel (csak nem ennyire lehetetlen helyen).Voltam bőrgyógyásznál, sebésznél, nőgyógyásznál, infektológián, gasztroenterológusnál. Volt teljes vérkép, baterológiai tenyészet sebváladékból (Mindenre negatív, baktériumra, vírusra, gombára), 6 különböző antibiotikumot kaptam rá már a fél év alatt, ami semmit nem használt, csak kinyírta a bélflórát. Többet sebészeten szedtek ki, műtéttel. Végül arra gyanakodtak, hogy a hormonjaim a ludasak, így kaptam fogamzásgátlót. Talán 1 hónapig volt rá remény, hogy rendeződik, de nem! Most még lehetetlenebb helyen jött ki. Minden eredményem jó (tökéletes vérkép, negatív tenyészet), egyszerűen már az orvosok is kifogytak minden ötletből, én meg el vagyok keseredve...az egész életemet már ezekkel a szutykokkal kell leélnem?
2016. okt. 13. 20:58
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tele van az egész szeméremajkam pattanásal . Nekem semmi nem használt
2016. okt. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajnálom hogy Te is ilyenekkel küzdesz. Akkor ezektől már nem is lehet soha megszabadulni?
2016. okt. 14. 06:59
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha borotválkozol intim tájékon, akkor azt fel kell függeszteni.
2016. okt. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Már abbahagytam a borotválkozást, csak egészen rövidre nyírom, de így sem szűnt meg. Azért köszönöm a segítséget!
2016. okt. 16. 11:15
 8/9 anonim válasza:
Én is ugyan ezzel szenvedek másfél éve!!! Már nagyon elvagyok keseredve!! Sehogy nem lehet ezt kezelni?? Nem is értem...:(
2016. dec. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is ezzel szenvedek 4 hónapja, 6 gyulladást (ebből 3 elég rossz helyen) sikerült produkálnom eme idő alatt. Voltam nőgyógyásznál, 2 bőrgyógyásznál, háziorvosnál, és senki se vesz komolyan. Nem tudok dolgozni, tanulni... kivágatni meg nem engedem. Volt már vágásos műtétem más okból kifolyólag, akkor több hétre kiestem, pedig az "csak" egy 4-5 cm vágás volt. Teljesen el vagyok keseredve, mi lesz, ha babát szeretnék? A párkapcsolatról nem is beszélve... :(
2018. okt. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!