Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a bajom odalent? Mit...

Mi a bajom odalent? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Fehér a folyásom és olyan nyúlós ragacsos és bűzös.Évente szoktam elmenni az orvosomhoz mert volt egyszer cisztám.Felszívódott de azóta hiába adott gyógyszert mindig visszajön pár nap után.Mitől lehet ez?Esetleg a borotválástól vagy az ürítés után odajuthat valamilyen baktérium?Már tényleg nem tudok mit tenni.Olvastam olyasmit is hogy a tanga is lehet az oka.De én nem csak azt hordok(igaz hogy többségben azt).Mit tegyek?
2010. ápr. 29. 18:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
menj nőgyógyászhoz.ez valami fertőzés.
2010. ápr. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
valószínűleg bakteriális fertőzés...sem a borotválás, sem a tanga nem egészséges, de a rossz fenéktörlési módszer is közrejátszhat....ha nemi életet élsz és a párod nem kezelték, akkor tőle kapod vissza ..az orvosod kenettenyésztést is kért, vagy csak találgat?
2010. ápr. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Vett kenetet és ultrahangozott is, és nem élek nemi életet sem.A fenekem hátrafele törlöm.Arra gondoltam talán a bugyim ahogy előre hátra csúszkál néha,vagy igazgatom stb. úgy juthat oda nem illő baktérium vagy ilyesmi.A multkor borotválkozásnál kiütéses lettem.Arra azért gondoltam arra egyrészt,másrészt meg ott huzogatom körülötte.Kellemetlennek érzem hogy amikor megyek mindíg ugyan az a panaszom.Ad kenőcsöt is Batrafent.
2010. ápr. 29. 20:31
 4/11 anonim ***** válasza:
Keress másik orvost. Vagy kérj megint olyan krémet, ami legalább pár napra helyrehozta, és ne borotválkozz. Hallottam már olyat, hogy valakinek megszűnt az állandóan visszatérő fertőzése, miután abbahagyta az intim szőrtelenítést.
2010. ápr. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
hüvelykúpot nem kaptál? patikában csinálnak antibiotikumos tejsavasat vényköteles
2010. ápr. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
szia.ez nem válasz lesz...én is épp ezzel a problémával küszködök,már elég rég..Azzal a különbséggel ,hogy én élek sexuális életet.voltam én is dokinál,de nem is mondott és nem is adott semmit erre.kérdése az volt hogy milyen gyakran vagyunk 1ütt?válasz hetente.erre ő akkor vegyünk vissza belőle és elmúlik magától..szerintetek?na ilyenkor mit tegyek??itt nincs más doki..
2010. ápr. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
akkor másik városba menj és kezeltesd magad, kérj kenettenyésztést, ez nem játék, meddőség is lehet a vége
2010. ápr. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
az előző folytatása:és e miatt már tényleg aggódok félek hogy rámegy a kapcsim...mert nem kellemes szagom van miatta,amit már nem csak én érzek magamon...
2010. ápr. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
ez a legijesztőbb az egészben.4 éve próbálkozunk a babával is ,de sikertelen..és erre sem kaptam választ.
2010. ápr. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen kaptam kúpot.A canesten combi az mennyire segít?Azon gondolkodtam hogy hátha jó lenne.Amúgy most használom egy hete a batrafen krémet.Javult a váladékom,és megjött 2 hónap után a mensim.De aztán rendesen!:És kedves sorstársam tényleg keress a legközelebbi városnál nőgyógyászt,mert aminél voltál az ezek szerint kuruzsló:S
2010. máj. 3. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!