Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmúlhatott a kellemetlen...

Elmúlhatott a kellemetlen intim szag a Nolicintől?

Figyelt kérdés
Hólyaghurutra szedtem, és elmúltak a szagok. Kamasz korom óta voltak ezek a szagok, még nadragon keresztül is éreztem, a Nolicin kúra utan viszont elmúlt teljesen. Megnéztem a betegtájékoztatót és ilyesmire nem írják fel. Elmúlhatott ettől megis? Másra nem tudok gondolni, ha mar kb 16 évig ilyen kellemetlen volt.
2016. nov. 20. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen,végül is a Nolicin baktériumölő szer. Egyébként az is elképzelhető,hogy a kellemetlen szag a húgyutakból származott.
2016. nov. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tényleg? Nem tudtam, hogy onnan is származhat a kellemetlen szag. Volt hogy szedtem ra tablettát, amit nőgyógyász irt fel, de akkor ezért nem használt. Egyébként 5 napig szedtem a Nolicint, furcsa, hogy ilyen sok évnyi erős szag elmúlt ennyi ido alatt, de annyira orulok neki :)
2016. nov. 20. 21:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért több éves fertőzés nem biztos,hogy egy kezeléstől meg fog szűnni végleg. Lehet,hogy még visszatér,de akkor tudod,hogy "hova nyúlj".
2016. nov. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, mar ez is sokat jelent :)
2016. nov. 20. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!