Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefészek cisztával lehet...

Hercegno69 kérdése:

Petefészek cisztával lehet nemi életet élni?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja van petefészek cisztám,az ujjammal érzem is belül... doki irt gyógyszert egy hónap múlva mehetek vissza.

Lehet igy szexuális életet élni? Érezni fogja a párom hogy van ott valami?


2016. nov. 21. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem értek ehhez, olvass utána, hogy ilyenkor mire kell ügyelned, én a gyógyszeres kezelés mellé természetes megoldást is keresnék.
2016. nov. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
A petefészkedig elvileg nem tudsz felnyúlni. Amúgy hívd fel az orvost és kérdezd meg. Szerintem lehet, de én nem vagyok orvos. 30/f
2016. nov. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Kb minden harmadik nonek van petefeszekcisztaja. Egy egy folyadekkal teli kis holyag, maximum kiszakad, de akkor sincsen semmi, akkor eltunik es kesz.
2016. nov. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Amit az ujjaddal erzel az nem a cisztad hanem a mehnyakad (legalabbis szerintem azt kevered ossze). A petefeszkedhez nem fersz hozza. Fajdalmas lehet a szex, de nem feltetlenul. Ha orvosnal voltal, ezt azert elkellett volna mondania. Ha van kerdesed automatikusan az orvoshoz kell fordulnod.
2016. nov. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Itt valami nagyon nem stimmel, a petefészkedig nem tudsz felnyúlni... -.-'
2016. nov. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A petefészek cisztát nem érzed ha felnyúlsz, mert az a petefész(k)ekben van,csak UH-on látszik, a hüvelyben nincs nyoma. Az magában fájdogálhat, de sokszor tünetmentes és havonta változik, simán lehet vele szexuális életet élni, bár van akinek fájdalmat okoz az orgazmusnál az összehúzódás stb.

Ha felnyúlsz és van valami, az valami más és az orvost kell kérdezni.

2016. nov. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigi valaszokat :)

Tudom hogy nem birok addig felnyulni de ezzel a gonddak menten el dokihoz hogy erzek ott valamit es ezt mondta ra. Ebbol gondolom hogy azt erzem vagy valamit ami ez miatt lett ott.

Koszonom mindenkinek!

Foleg azt a primitiv levelet ...

2016. nov. 22. 06:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!