Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Petefészek cisztával lehetek...

Petefészek cisztával lehetek még terhes?

Figyelt kérdés
Felszívodik magától? Vagy menzesszel megszünik? lehet normális ovulációm attól függetlenül ,hogy ez pont ez miatt alakul ki?

2016. ápr. 10. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
A sógornomnek is pere fészekcisztaja van .. Nem tudott róla de ok is gyereket akartak. Azt hittek hogy terhes mert arra utaló jelek voltak. Mensi kimaradás, hányinger stb. Aztán amikor elment nodokihoz ott derült ki és azt mondta neki hogy lehet hogy felszivodott volna magától ha nem próbálkoznak mert a spermatol nőtt meg.. Csak sajnos neki mar a veséjét is megtámadta szóval műteni kellesz .. Nem akarlak elijeszteni de en meg várnám amíg kigyogyulok belőle !!
2016. ápr. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha meg nem repedt tuszoktol van cisztad, akkor siman lehet babad. Nekem mindig is volt 3-4 cisztam, es gond nelkul jott a baba.
2016. ápr. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
tavaly még semmi bajom nem volt aztán jött egy elég stressze év és a petesejtem alakul át cisztává. Voltam 2 honapja dokinál mert nem jött mer és magas volt a höm , hánytam mellem feszült stb. De a teszt negativ maradt. Márciusban rendesen meg jött mondom talán helyre jöttem de most 10 napot megint késet. :( 2 honapja egy 8mm találtak de semmit nem irtak fel a korházban és sehova nem küldtek annyi van a papiromra irva nem befolyásóló tényezö.
2016. ápr. 10. 21:00
 4/5 anonim ***** válasza:
8mm nagyon pici.Az csak fejletlen tüsző,ha megnő abból szabadul ki a peteejt.
2016. ápr. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
csak egy honapig nem volt menzeszem , és az ovu tesztek is mind negativak.
2016. ápr. 11. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!