Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3780 grammal szültem november...

3780 grammal szültem november 29-én egy hete jöttünk haza 3700 grammal tegnap este mértük és 3600 gramm mi baj lehet?

Figyelt kérdés
Fejek neki így 60-70 milit eszik, éjszaka tápszer pótlást kap mert elég kevés a tejem ja és 7-8-szor eszik egy nap 3-4 óránként kaki és pisi is van rendesen nem bukik nem jön vissza semmi Mi lehet a baj? Gyenge a tejem ?
2014. dec. 9. 10:22
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsi elirtam 3870 született
2014. dec. 9. 10:24
 2/11 anonim ***** válasza:
39%
3-4Ora nagyon ritka egy ilyen pici babanak szerintem. Az enyem most kezd 3orankent enni, 4hos.. nem sir, nem ehes meg?? ha fogy akkor szerintem nem kap eleget!!
2014. dec. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem sír ébreszteni kell hogy kaja idő van
2014. dec. 9. 10:27
 4/11 anonim ***** válasza:
42%

Nem ritkán eteted. Nem kell többet adni neki, mint amennyit kér.

De az első hetekben minden baba veszít a születési súlyából.

Akkor kell az orvost megkérdezned (nem az ide írogatókat), ha egy-két hét múlva sem hízik.

2014. dec. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
10% súly vesztés teljesen normális, mi is 3700 körül suültünk és 3400-ig lement, de azóta gyarapodunk szépen. Lassan két hetesek lesztek, akkor majd elindul a növekedés.
2014. dec. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

mikor hazavittük, mi babánk is nekiállt fogyni, pedig a kórházban már növekedő tendenciája volt


akkor nekiálltam mérleggel mérni mennyit eszik, mert szerintem én "lustultam" el. ha bealudt cicin, nem ébresztgettem, meg stb

2014. dec. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Délután megyünk a gyerekorvoshoz csak kíváncsi voltam itt a véleményekre tapasztalatokra mert délutánig megörülök annyira aggodok!
2014. dec. 9. 10:44
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez is te kérdésed, ugye? http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szopta..


Én ott is írtam, hogy mérjétek. Amúgy nyugi, nagy baj nincs, a gyerekorvos majd megmondja mi a teendő. Lehet, hogy tápszerpótlást fog javasolni és nem csak éjszakára. Sokan fogják írni, hogy ne add, de szerintem a lényeg, hogy a gyerek fejlődjön, így vagy úgy.

2014. dec. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
NINCS olyan, hogy gyenge tej. Ez a tévhit nem tudom, honnan jön, de baromság, ezen ne emészd magad.
2014. dec. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyan valóban nincs, hogy gyenge a tej, de olyan van, hogy kevés. A babád nem eszik annyit, mint az átlag (kilónként 150 mili/nap), ami persze nem lenne baj, ha ennyivel is hízna, de így hogy fogy, szerintem kevés neki amennyit összesen eszik. Ekkora babának már nem lenne szabad fogyni.
2014. dec. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!