Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én gondolom, vagy tényleg...

Csak én gondolom, vagy tényleg nem volt jellemző eddig, hogy november elején már mínuszok voltak este, és reggel is, és nap közben is borzasztóan hideg van?

Figyelt kérdés
Mintha az rémlene, hogy körülbelül december közepe felé áll be egy hűvösebb idő, de a novemberben még azért 5-10 fok (őszies) volt a jellemző.
2016. nov. 12. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azon voltam kiakadva, hogy október végén még 20 fokok vannak. Szerintem a nem normális az, hogy ennyi hirtelen, szinte átmenet nélkül jön a váltás.
2016. nov. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem, az utolso par evben - amikor karacsonykor 10 fokok voltak - ilyenkor, novemberben melegebb volt, de en jobban orulok ennek az idonarasnak, mert jobban szeretem a hideget es tobb esely van arra, h esni fog a ho:)
2016. nov. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
28%
senkinek sem hiányzik a hó, meg a hólapátolás, lefagyott utak meg főleg nem
2016. nov. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%
Globális felmelegedés
2016. nov. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
Attól függ, melyik évben. Azért ilyenkor már nem lehetetlenek a mínuszok, különben meg kell is a sütőtöknek, mert akkor lesz jó édes. :-)
2016. nov. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

Nem, ez nem így van. Nincs borzasztóan hideg, 3-5 fok van most is, egyrészt.


Másfelől október végén már gyakran leesett az első hó és jöttek a komolyabb mínuszok. Az, hogy most éjjelente talán éppenhogy fagy, egyáltalán nem extrém, sőt, melegebb az átlagosnál.

2016. nov. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Blade Bone ***** válasza:
23%
Így teremt egyensúlyt a föld, ez nem felmelegedés, kompenzálás.
2016. nov. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sunshinedoll ***** válasza:
74%
Szerintem nincs most sem borzasztóan hideg. Arra emlékszem, hogy idén elsején tök jó idő volt, tavaly meg jóval hidegebb pl.
2016. nov. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!