Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 éves vagyok, és pár hónapja...

12 éves vagyok, és pár hónapja jött meg először. Elmondtam néhány barátnőmnek, de még senki nem menstruált, rajtam kívül. Elég bunkóak lettek velem, folyton engem beszélnek ki, és már az egész osztály utál. Miért nem értik meg, hogy nekem megjött?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 30. 15:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
bírd ki kicsit, hamarosan megjön nekik is. sztem féltékenyek amúgy:D:D
2010. ápr. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
56%
Hát az biztos h elég bunkon viselkednek szerintem ne foglalkozz velük
2010. ápr. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
42%
A nagy lanyoknak mar mindnek megvan, csak a kicsik feltekenyek. :)
2010. ápr. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
59%
csak féltékenyek,ne foglalkozz velük.nekem pl. 9 és fél évesen jött meg.nagyon korán,nem mondtam el senkinek pont ezért.csak anyu tudta.de mikor már 12-13 évesek voltunk,akkor már mondtam a suliba is ,hogy nekem már megjött ,de még akkor is furán néztek rám.
2010. ápr. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
De hogy lehetnek ezért féltékenyek? Én mondtam nekik hogy elég szörnyű..
2010. ápr. 30. 15:12
 6/21 anonim ***** válasza:

Ne tördőj velük, elég éretlenek lehetnek, ha emiatt kicsúfolnak...

Nekem 11 évesen jött meg először de nem én voltam az 1. az osztályban, de pl volt aki 14 éves volt mikor megjött neki. Mi senkit nem csúfoltunk emiatt...Ne törődj velük, örülj hogy egészséges vagy és kezdesz nőiesedni.

20 L

2010. ápr. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Értem, köszi, majd valahogy elviselem. És bocsi, hogy még egyet kérdezek, de nem tehetek fel kérdést egy óráig még, tehát ide írom. Milyen fajta tampont használjak elsőre? Valamilyen miniről hallottam.
2010. ápr. 30. 15:19
 8/21 anonim ***** válasza:
72%

szia.


szerintem elsőre ne használj tampont.

a betét kényelmesebb(számomra).

de ha nagyon akarsz,akkor vannak a mini tamponok :)


13/L

2010. ápr. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
59%
Hát szerintem az elején érdemesebb lenne betétet használni, legalábbbis én sokáig azt használtam- De ha a tampon kényelmesebb, akkor mini tampont használj (gondolom még szűz vagy). De egyébként a tampon mérete a vérzés erősségétől függ. Naturella vagy o.b a jó tampon. Betétből én alwayst szeretem.
2010. ápr. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
59%
rózsaszín mini ob-t próbáld ki.
2010. ápr. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!