Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet barna folyásom...

Mitől lehet barna folyásom szex után?

Figyelt kérdés

Pár hete vesztettem el a szüzességem és nem véreztem minden rendben volt. Mikor két napra rá megint együtt voltunk akkor volt egy kis barna folyás aztán a következő napokban meg is jött hamarabb mint kellett volna. Jóval tovább is tartott (12nap) mint általában. Aztán megint együtt voltam a barátommal és rá két napra ismét barna folyást vettem észre(előző este baloldalon alhasi fájdalom)Mi lehet az oka? Megsértett volna a legutolsó alkalommal?

Mindig védekeztünk!

18/L


2016. nov. 27. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:
19%
Mondd meg a pasidnak hogy ne a fenekedbe dugja mert onnan folyik a csokistej :D
2016. nov. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%
Viccet félre téve menj el orvoshoz ne a csodára várj, normál esetben lehetne alvadt vér is vagy belső vérzés de akkor már nem élnél. Minden esetre vizsgáld ki még ma, sürgősen! Lehet csak simán nemi betegség gumi ide vagy oda.
2016. nov. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kicsit kevés az információ, de az első lehetett még valami kis sérülés irritációja a szüzesség elvesztése után.

A második a ciklus melyik napja körül volt? Az elhúzódó menstruáció, a ciklus közbeni pecsételés, oldalsó alhasi fájdalom (petefészek talán?) lehet hormonális hatások miatt is vagy egyszerűen az ovuláció miatt.

Ha nem köthető a barna folyás a ciklus normális történéseihez (peteérés, menstruáció előtti vagy utáni pecsételés) és többször előfordul akkor keress fel egy nőgyógyászt, mond el neki pontosan mi mikor történt és segít, hogy biztos lehess benne: nincs semmi szervi eltérés.

2016. nov. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!