Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek terhes? Mitöl késhet...

Lehetek terhes? Mitöl késhet a menzeszem?

Figyelt kérdés
A ciklusom 36.-ik napján vagyok és még mindig nem jött meg a menstruációm. Utoljára okt.23.-án volt. Okt. 30-án volt aktus ahol óvszerrel védekeztünk. Utána volt egy mandulagyulladásom amire antibiotikumot szedtem. Azóta se gyógyultam meg teljesen. Az aktus után 2 héttel, majd a ciklusom 30.-ik és 32.-ik napján csináltam terhességi tesztet amik negatívak lettek. A 31.-ik napon volt egy kis barnás folyásom amibe vér is volt, de utána nem jött meg. Sokszor görcsöl, szurkál a hasam, fáj a derekam. A melleim nem fájnak, pedig menstruáció előtt szoktak. Szeptemberben és októberben is szedtem be esemény utáni tablettát, de utánuk megjött. A menzeszem rendszertelen de általában 30 napon belül meg szokott jönni. Szerintetek lehetek mégis terhes? Mi lehet az oka a késésnek/kimaradásnak?

2016. nov. 27. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a nőgyógyászodhoz vizsgálatra! Szedjél fogamzásgátlót, ne esemény utánit, mert ez utóbbi nagyon erős hormon.
2016. nov. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most kezdeném el...
2016. nov. 27. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!