Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon meg vagyok ijedve. A...

Nagyon meg vagyok ijedve. A nemi szervem?

Figyelt kérdés

Bocsánat ha hülye kérdés, de mindenkinek ilyen?

Zuhany illetve fürdéskor amikor oda jutok hogy megmosom a nemi szervem (van külön arra kifejlesztett szappanunk) azt veszem észre hogy ilyen fehér pattanásszerű pöttyök vannak (a külsőn, a belsőm is vannak de csak akkor látszik ha "meghúzom" és az nem dudorodik ki), nem fáj nem éget nem viszket és semmi, volt már amit "kinyomtam" és egy nagyon apró fehér darab jött ki de nem nevezném annak mert nem lehet kinyomni. Most jön a másik: mosáskor, dörzsöléskor nem történik semmi, de amikor a körmömmel "kaparom" (a külsőt) akkor a körmöm alá felgyűrődött valami fehér cucc. Nem váladék! Az lehet csak olyan mindennapi izzadság, vagy valami mirigy? Tegnap meg mintha valami benőtt szőrszálat láttam volna (ahol nem is nő) és kicsit fájt de nem csomós volt, elkezdtem nyomni és vér jött ki belőle, nem fáj, meg semmi. HELP :(

Sose beszéltek nekem ilyenről! Anyukám se! :(

13/L



2016. nov. 28. 06:27
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és soha senkivel nem közösültem! Csak néha önkielégítés de mindig tiszta kézzel! Annyit még hozzátennék hogy most menstruálok, a vérhólyag csak tegnap keletkezett, nem tudom hogy most is ott van-e
2016. nov. 28. 06:29
 2/10 anonim ***** válasza:

Nehogy kuldj privatban kepet!!!

Amugy vszinuleg anyukadat kene megkerdezned!!!!!!

2016. nov. 28. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Zsírmirigy. Ne nyomogasd, teljesen normális.
2016. nov. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi gond, de ne kapargasd, piszkáld. Valószínűleg faggyúmirigyek, ezen a területen is vannak.
2016. nov. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
7%
Szifilisz
2016. nov. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az élces megjegyzések nam idevalók! Ha jópofizni akar valaki ne itt és ne egy 13 éves lánnyal tegye!

Kedves kérdező: ahogy már előttem is írták ezek egyszerű faggyúmirigyek,amik mindenkinek vannak ezen a területen.

Nyugodj meg! Nincs semmi bajod!

2016. nov. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Huh akkor jó. Köszi! De valamikor csak ki kell szednem a körmömmel azokat mert különben befülled meg sok lesz nem?
2016. nov. 28. 11:02
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem,ha piszkálod begyulladhat és akkor tényleg fájni fog. Ahgy mosakszol,úgy azok is szépen kiürülnek,amennyire kell.
2016. nov. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fordyce pöttyök. Semmit nem kell vele csinálni, férfiak és nők nemiszervén általában előfordulnak, az ajkakon is megszoktak jelenni.
2016. nov. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nagyjából minden tünetre azt szokták mondani, ha 1 hét alatt nem múlik el, akkor érdemes megnézetni orvossal, szerintem ennél ugyanaz a helyzet. várj vele egy hetet, addig nyugi :) és ha utána is fennállnak a panaszok menj el nőgyógyászhoz. ne félj elmenni, sokan járnak a te korodban is, csak nem szoktak róla beszélni. sok sikert ;)
2016. nov. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!