Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon megvagyok ijedve! Mi...

Nagyon megvagyok ijedve! Mi lehet ez a csomó a nemi szervem mellett?

Figyelt kérdés

Ma este észrevettem hogy a jobb oldali nagy ajkam mellet(kicsit távolabb) egy csomó van. Először olyan volt mintha egy jó nagy pattanás akarna éppen kijönni, de ahogy tapogattam azt éreztem hogy ez annál nagyobb, majd megnyomtam és megijedtem mert nagyon szúrt. Egyébként pedig nem fáj meg nem türemkedik semmi ki a bőrömből de ha megtapogatom érzem. Mi lehet ez? Nagyon félek :(

Azért ebbe a topikba írtam mert a párommal most kezdtünk bele a baba projectbe, és ennek talán lehet ahhoz köze, vagy éppen holnap lenne esedékes a menstruációm. Kérlek segítsetek!


2014. jan. 2. 00:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha szőrteleníted ott, akkor lehet szőrtüsző-gyulladás, főleg ha hajlamos vagy rá. Ha nem múlik el, vagy aggódsz miatta mutasd meg dokinak, de szerintem kicsi a valószínűsége, hogy valami komoly.
2014. jan. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van. Az enyém csak egy kis elcsökevényesedett bőrdarab. A másik ami lehet, az herpesz. Szerintem kérj időpontot a nődokidtól és nézesd meg vele. Engem is idegesített, ezért mentem el.
2014. jan. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem is a szortuszo gyulladas jutott eszembe eloszor meg a zsircsomo. nezesd meg nodokival szerintem is.
2014. jan. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha fáj, akkor jó eséllyel nem daganat! A daganat nem fáj!

De emellett szerintem is menj el a dokihoz.

2014. jan. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon rendesek vagytok, köszönöm szépen! Hajlamos vagyok szőrtüszőre, és rendszeresen borotválom magam teljesen lenn is. Hetente egyszer de van hogy kétszer is. Remélem nem komoly, de elmegyek orvoshoz vele ha nem múlik. Nagyon köszönöm mindenkinek!
2014. jan. 2. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!