Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kinek, hogyan állt be a...

Kinek, hogyan állt be a menopauza? 42 éves nő vagyok! Ket kislany anyukaja. A csaladban edesanyámnak is, a testvéremnek is 38 évesen beállt a menopauza. Nekem rendszertelenné vált, pecsételéseket tapasztalok. Meg vagyok egy kicsit ijedve.

Figyelt kérdés

2016. szept. 25. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Mit jelent a rendszertelenség és mikor pecsételsz? Menopauzában alap az,hogy a vérzések között megnyúlik a szünet,illetve az,hogy kimarad a vérzés 1-2 hónapra. Ha a vérzések között 22 nap alá csökken a szünet vagy közöttük tapasztalsz pecsételést,akkor mindenképpen menj el nőgyógyászhoz,mert ez betegség jele is lehet.
2016. szept. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1 hónapban kimaradt, mikor ott lett volna az idő, hogy kellett volna megjöjjön,akkor volt egy- egy csepp . most megint, a tünetek ua-ok , mint mikor menstruálok.De csak egy csepp.
2016. szept. 25. 21:05
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Igen,ez így normális és belefér a menopauzába.
2016. szept. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elmegyek dokihoz, az a bíztos.Idegesítő!köszi a hozzászólást!
2016. szept. 25. 21:13
 5/5 anonim ***** válasza:
58%
Nekem is 42 évesen csak úgy leállt egyik napról a másikra. El voltam keseredve, mert azt hittem ez mindenkinek csak később jön. Ez már éve, de kell majd valamit szednem, hogy a csontritkulást megelőzzem.
2016. szept. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!