Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Enyhén barnás nyálka + mellfes...

Enyhén barnás nyálka + mellfeszülés elmúlt, rosszat jelent?

Figyelt kérdés
2 napja nem vártam, tesztem halvány pozi lett. Hétvégétől tegnapig nagyon érzékeny volt a mellem, ez elmúlt. Most pisilés után enyhén barnás nyálkát láttam. (95 % nyálka, 5 % barna) Vajon elmegy a baba?
2013. júl. 19. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Ezt senki nem tudja megmondani. Eddig semmi olyan nem történt ami vetélésre utalna, nem lesz annak a babának semmi baja. Barnázás, tünetek elmúlása, majd 1-2 hét múlva újra kezdődése megint elmúlása abszolút jellemző a terhesség elején.
2013. júl. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is elhittem, amit az első írt (egy csomó helyen ezt írják), de nekem elment a baba a 8. héten, kevés, csak a wc papíron látható barnázás után. Hetekkel később derült ki, mert nem volt se vérzés, se görcs, a barnázáskor pedig voltam dokinál és mindent rendben talált. :(

De ez én voltam, ne jelenti azt, hogy te is így jársz. De sajna benne van a pakliban. Én is azt hittem, hogy a vetélés görcsökkel meg vérzéssel jár, és örültem, hogy nincs...

2013. júl. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A vetélés vérzéssel és görcsökkel jár!

Az elhalt baba - ha nem indul el - nem feltétlenül jelez. Ha elindul, az nem úgy történik, hogy van egy kis barnázás, semmi vér, semmi fájdalom, majd egyszer csak "hopp, kint van." A barnázás lehet intő jel, de sok esetben természetes is. Az a doki, aki a barnázásra nem reagál semmit, csak annyit, hogy megvan a baba, így minden rendben van, az felelőtlen. Erre általában gyógyszert adnak.

2013. júl. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül jár vérzéssel és görcsökkel. Az a spontán vetélés befejezett formája. Ha mindig így lenne, nem lenne szükség ugyebár műtétre... Na mindegy.

Kérdező! Én biztos tesztelnék reggel, bár azt fogják tanácsolni, hogy ne tedd, majd elmennék orvoshoz. Nekem több korai vetélésem volt, így kezdődött, aztán véreztem, mintha megjött volna. De nem görcsöltem. Viszont, a 3. után kaptam gyógyszert, azzal megmaradt. Lehet teljesen normális is, ahogy az egyik válaszoló írta, de ezt így nem tudhatod. De kezdődő vetélésre is utalhat. Ne ijedj meg, ha nincs több vér, kevés az esély, hogy elvetélsz. De ezt csak az orvos fogja látni. Drukk!

2013. júl. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mai tesztem egészen halvány, és már élénkpiros vérzésem van. Azt hiszem, nem megyek dokihoz :( volt már hasonlóm, és vetéléssel végződött, és van egészséges gyerekem is, ahol semmi ilyen probléma nem volt. Nekem megnyugtatóbb, ha a természet végzi a dolgát.
2013. júl. 20. 08:33
 6/8 anonim ***** válasza:

1 vagyok: Na akkor jöjjön az én történtem. 4 az 1 ben lesz.

Én: elsőre összejött a babánk, már a nem várt előtt 1 héttel tapasztaltam az összes terhességi tünetet (hányinger, szédülés, picike alhasi feszülés, hőhullámok stb.) Nem lepődtem meg, hogy erős tüneteim vannak mert anyukámat annak idején kórházba is kellett vinni mikor terhes volt mert majd nem kiszáradt és iszonyatos vashiánya is lett. Nagyon örültünk a babának, terhesvitamint, folsavat, sok sok zöldséget ettem és nagyon vigyáztam magamra. Aztán egyik reggel megjött. Semmi különös nem volt egy sima mensim volt. Rohantunk az ügyeletre, de ott már semmit sem láttak. Egy hónapot vártunk majd megint jött a második babánk. Vele nem teszteltem, mert nagyon féltem a csalódástól, csak vártam. 6 hetes vizsgálat előtt pont 1 nappal barnázni kezdtem, de elég rendesen. Másnap a doki azt mondta ez normális, esetleg C vitamint szedhetek. 7 hetesen véreztem, élénkpiros ami egyértelműen a vetélés jele. Rohantunk az ügyeletre, a babám teljesen jól volt. Szükséges gyógyszer nem volt a kórházba így be fektettek, mondták majd reggel megnézzük. Reggel is ott volt a babám fészkelődött és semmi baja nem volt. Keresték a vérzés okát, néztek hormonszintet, de semmi bajt nem találtak. Azt mondták csak a pihenést és Duphastront tudnak adni és majd meglátjuk. A babám azóta 23 hetes lett és kiváló egészségnek örvend.

Sógornőm 1: 6 hetesen minden rendben volt a babával, minden tünet és fájdalom nélkül mikor 10 hetesen mentek újabb UH-ra már csak egy apró pontocska jelezte, hogy valaha ott baba volt. Műtéttel a pontot is kiszedték.

Sógornő 2: 6 hetesen minden rendben, 7 hetesen pici vérzés, de a baba jól volt , pár nap múlva a babának még mindig volt szívhangja , de teljesen alaktalan volt, 8 hetesen se szívhang se baba, és csak egyszer volt az a picike vérzése.

Unokatesom: utálja az orvosokat és amúgy is 1000 dolga van. (ő dolga ő döntése) 4-7 hetesen szinte végig barnázott, nem foglalkozott vele , azóta 27 hetes a picikéje.

2013. júl. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1 vagyok: Teljesen igazad van kérdező, ha így kell lennie kár marasztalni a babát. Nagyon sajnálom, hogy így alakult, de pár hónapon belül biztosan lesz egy újabb baba aki erősen fog kapaszkodni. Én azért javaslom, hogy dokival is nézesd meg magad ha más nem a mensid után, nehogy abból legyen baj, hogy a mostani apróság bent hagyja valami részét.
2013. júl. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én meg kaptam hormongyógyszert ugyanerre (pozitív teszt, majd megjött), és egészséges fiam született. Előtte volt egy problémamentes terhességem, aztán több korai vetélés. Egyetlen vérvizsgálat megoldotta a gondot.
2013. júl. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!