Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Viszket a csiklómnál és apró...

Viszket a csiklómnál és apró fehér? Gomba? Van korulotte és a szemérem ajkamon van erre valami hazi praktika?

Figyelt kérdés

a huvelyem nem faj nem viszket csak is a csiklomnal ....

olvastam hogy ha natur joghurttal bekenem az jo ra tenyleg igaz lenne?

nem tudom hogy az szamit-e hogy kb 2-3hete hogy folyamatosan betetet hordok (ejszakait) mivel ossze vissza menstrualok es egyszerre nagyon sok jon nem szeretnek varatlan mikulast, lehet hogy mivel nem levegozott nagyon a nemi szervem valamit elkaptam? viszket es kicsit ég nagyon kellemetlen:(((((( mitcsinaljak vele? canesten nincs itthon es iszonyat messze van a legkozelebbi gyogyszertar :(



2016. dec. 3. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Langyos,szappanos vízben most meg. Aztán valami alkohol szerűvel kend be, azt fertőtleníti. Csípni nem fog, attól ne félj, én is így szoktam.

Küldj egy képet, és könnyebben megmondom, hogy mi lehet a baj.

2016. dec. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a joghurtos "kezelés" hlyeség...
2016. dec. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, első ekkora hülyeséget ne írj és senki ne kövesse a példáját egyszer próbáltam azt hittem hogy meghalok pedig enyhe alkoholos fertotlenitovel kentem at 2napig fajt a nemi szervem, 3. napon teljesen begyulladt a nemi szervem kozben rá jottem hogy a szőr tüsző gyulladt be és az fajt a gombanak hitt trutyi pedig folyas akinek ilyen baja van tegye a következőket:


alaposan mossa meg intim lemosoval vagy kecske tejes szappannal a sima szappant ne hasznald erre csak ront a helyzeten, harsfa viragzatot es kamilla viragot megfoztem vattaval beitattam es a fajt reszre helyeztem 1-2oraig majd a viragzatot ossze nyomtam es pakolaskent egy oraig rajta hagytam már semmi bajom :) de nagyon koszonom a leveleket es a valaszokat

2016. dec. 3. 18:58
 4/5 A kérdező kommentje:

hogy lehet valaki ennyire bunko remelem minnel hamarabb tavozol a gyk-rol :)

ha tudnal olvasni es lenne eszed (ezek szerint nincs) akkor latnad hogy vegul is mas bajom volt de megoldodott es menjel fe'jed a kecskedet te paraszt:)

tovabba nem vagyok kivancsi az egyeb kommentjeidre ha ertelmeset nem tudsz irni:) amugy meg te irtad hogy neked szokott gombasodni (elso kommented) akkor mossad naponta es ne beszelj ellent magadnak:)

2016. dec. 3. 22:50
 5/5 A kérdező kommentje:

ja es kuldjek kepet?:)

valószínűleg a bajom megallapitasat nezned te ki ehezett 50 eves leepult senki hazi.(:

undorito...

2016. dec. 3. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!