Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Akinek másodjára jött ki a...

Akinek másodjára jött ki a genitális herpesze, enyhébb lefolyású volt?

Figyelt kérdés
Nekem most kezd kijönni másodjára. A számon is jött, ott elég csúnya, csúnyább, mint első alkalommal. Vajon máshol mennyire fog kijönni? A számon régebben is előbb jött ki.

2016. dec. 3. 17:06
 1/2 Lin71 ***** válasza:

Az a baj, hogy a genitális herpesz lehet más betegség jele, pl. HPV, amit kezelni kell, segíteni a dolgon, csakúgy nem tisztul ki a szervezetből. Azt javaslom nézesd meg szakemberrel mindenképpen, mielőtt rosszabbra fordulnak a dolgok.

Az ajakherpesz más, nekem is szokott lenni, akinek egyszer bekerült a szervezetébe a vírus, annak ott is marad, nekem kijön pl stresszes időszakban, vagy ha keveset alszom, de olyankor távol tartom magam másoktól, nehogy elkapják, nem csókolózom a párommal, stb.

2016. dec. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

"Az a baj, hogy a genitális herpesz lehet más betegség jele, pl. HPV"


Ennek a mondatnak semmi értelme. Meg a hozzászólás első felének se.

2020. dec. 30. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!