Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van itt valakinek nemi/genitál...

Van itt valakinek nemi/genitális herpesz?

Figyelt kérdés
Ti hogyan kezelitek? Tényleg nem gyógyítható ez a betegség? Csak tünet mentesíthető úgy hallottam.:(

2016. szept. 16. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is többször kiújult. Utoljára nem kaptam semmilyen kencét, csak tablettát. A nevére nem emlékszem. Már 14 éve azóta nem jött elő.
2016. szept. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Volt egyszer. Bőrgyógyászhoz mentem vele, aki írt fel szájon át szedhető tablettát, illetve folyadékot, amivel ecsetelni kellett.

Ennek már több éve, azóta sem jött elő.

És igen, maga a herpesz vírusnak van több fajtája, amelyiket elkapod, az már benned lesz és sosem tudni, hogy mikor aktiválódik.

2016. szept. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

sajnos a herpesz örök, ellentétben a szerelemmel.


ha kijönnek a hólyagok be kell krémezni aciklovir tartalmú kenőccsel vagy aciklovir tartalmú tablettát kell szedni. A tabletta vényköteles.


Most már meglesz a herpi örökre, sajnos így jártál...

2016. szept. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nekem egy hete vannak ezek a gondok. Úgy kezdődött hogy fájt a szex a barátom megnézte és kiütéseket talált a kisajkamon.És nagyon rettenetesen viszket a nemiszervem külsőleg... Elmentem 2 nőgyógyászhoz is,az egyik azt mondta ez lehet kezdődő herpesz,és hogy menjek hozzá vissza miután meggyógyultam 2hét múlva,(Candida hüvelygombám is van.)

Ma elmentem a nemi beteggondozóba ott találtak 2 herpeszszerűt a hüvelyemben,de még ők sem tudják eldönteni hogy az herpesz vagy gomba miatt van,ők is azt mondták 2hét múlva menjek hozzájuk is vissza. Remélem csak gomba lesz..:S

A papíromon ez van:(bemásolom)


"Státusz:

Fizikális vizsgálata során:A külső nemiszervek alakilag épek. A hüvelybemenet felső szélénél két- három- négy mm-es laposan előemelkedő papula. A nőgyógyásza leírása szerint a hüvelyben is hasonló laesiok vannak.


Megnevezés

A nemi is húgyivari szervek herpesvírus fertőzése? "


Amúgy kitől kaphattam el?

A barátom 1 hónapja van,és ő szűz volt. Előző barátommal márciusban szakítottam.Addig jelentkezni kellett volna a tüneteknek nem ha ő tőle van?

2016. szept. 16. 15:45
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Előző barátommal márciusban szakítottam.Addig jelentkezni kellett volna a tüneteknek nem ha ő tőle van?"

Nem. A herpesz évekig is képes lappangani úgy, hogy nem aktiválódik. Aztán ha legyengül az immunrendszer, akkor aktiválódik. Szóval évekkel korábban is elkaphattad akár, csak most jött ki.

2016. szept. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Valaki rám írt hány éves vagyok. 19 vagyok.

2016. szept. 16. 19:53
 7/7 anonim válasza:
Nekem van és igen sajnos nem gyógyítható. Több mint 2 év után lett újra kapcsolatom(addig szex se volt senkivel), és még nem volt szex mert a behatolás fáj mivel a hüvelybemeneten van a herpesz. Majd most megyek újra dokihoz, hogy tudjunk végre együtt lenni. A párom teljesen támogat mindenben!
márc. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!