Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vesemedence gyulladás mennyi...

Lina63 kérdése:

Vesemedence gyulladás mennyi idő után derül ki?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Lányommal karácsonyi vásárban voltunk és sajnos nem mindíg tudtam figyelni derekamra :( hiába volt derék melegítőm ígyis sokat kint volt derekam. Mennyi idő mire előjönnek a problémák? Mite figyeljek? Derekam bal oldalt fáj picit, de az nem hiszem, hogy az miatt, mivel tegnap voltunk. Köszönöm válaszokat!

2016. dec. 5. 04:17
 1/8 anonim válasza:
Kedves kérdező! Ha továbbra is fáj, akkor mindenképp menj el orvoshoz! Addig is várj pár napot, hátha magától elmúlik. Sajnos addig ezzel nem tudsz mit kezdeni különösebben azon kívül hogy melegen tartod…
2016. dec. 5. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, a kor gyakran egyedül jön!
2016. dec. 5. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Az a baj, hogy mostanában kell

megjönnie, és akkoris derekamat érzem..

2016. dec. 5. 08:56
 4/8 anonim ***** válasza:
A kialakult vesemedencegyulladásnak elég látványos tünetei vannak. Láz, deréktáji fájdalom, nagy fokú gyengeség,elesettség, a legtöbbször vér a vizeletben és ez 2-3 napn belül jelentkezik a fertőzéstől számítva. Ilyenkor a megfázás csak hozzásegíthet a betegség kialakulásához,mert ezt egyébként bakteriális fertőzés okozza.
2016. dec. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Akkor vesemedence gyulladás nem lehet attól, hogy kint volt derekam? Sose voltam még felfázva sem, ezért is vagyok ilyen hüle a témához.
2016. dec. 5. 13:06
 6/8 anonim ***** válasza:
A hideg csak jó táptalaja lehet a baktériumoknak,de nem okoz vesemedencegyulladást.
2016. dec. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm Most egy picit megnyugodtam :)Holnap szerzek be új derék melegítőket, mert nem szeretnék semmit összeszedni. Férjem szerint hipochonder vagyok, mondjuk lehet benne valami.
2016. dec. 5. 20:47
 8/8 anonim ***** válasza:
:)
2016. dec. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!