Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti hogyan készültök a menstruá...

Ti hogyan készültök a menstruációra?

Figyelt kérdés
EZ így furán hangzik de amikor tudom hogy pár napon belül várható hogy meg fog jönni mindig hordok magam közelébe betétet, tampont, teszek be tisztasági betétet de mégis folyamatosan aggódom hogy nehogy pont akkor jöjjön meg amikor nincs lehetőségem mosdót használni. Ti ezt hogyan oldjátok meg?

2016. okt. 6. 13:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kb. óraműt lehet az enyémhez igazítani, úgyhogy akkor szoktam betenni tisztasági betétet, az első napon az általában elég szokott lenni.
2016. okt. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én ezen nem aggódom, mert általában úgy jön meg, hogy éjjel és mire felébredek látom, hogy mi újság.

Betét azért mindig van nálam, de nem tudom elképzelni azt a helyzetet, hogy mondjuk fél órán belül ne találjak egy mosdót.

2016. okt. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy, hogy imátkozom, hogy ne akkor jöjjön meg xd.

Egyébként nekem nem pontos, de előtte pár nappal már érzem, hogy még fog jönni. Ilyenkor van nálam tampon vagy betét. De volt, hogy már sikeresen nem vettem figyelembe a tüneteket és reggel a buszon meg is jött. Még jó pár óráig ilyenkor nem indul be, de pár óra elteltével igen. Nem volt lehetőségem berakni semmit, így szépen ataztam délutánra.derekam köré tekertem a pulcsim, hogy ne legyen feltűnő.

Azóta sokkal jobban figyelek a jelekre. Ha már mondjuk két napja fáj a hasam és bármikor megjohet akkor berakok egy tampont az egész napos elfoglaltság előtt. Így akkor sincs baj, ha időközben megjon, de nincs lehetőség mosdóba menni. Mással nagyon nem készülök, csak a tampon berakással. Betét az kevés ilyen esetekben, mert elmozdul a mászkálás során.

2016. okt. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Elotte teszek be tisztasagit,vagy akar normal betetet. Regen mivel oramu pontos volt a gyogyszertol mar elore dugtam a tampont. Mindig hordok magammal betetet,tampont.
2016. okt. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kb egy fél héttel mensi előtt nagyon bő fehérfolyásom van.Eddig elviseltem de utálom a "vizes" érzést,szóval mostantól tisztasági betét lesz bent ezeken a napokon.Tampon mindig van nálam,így a biztonságos.Betét csak itthon van,mivel csak éjszakára használom.
2016. okt. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Nagyon sok tünetel jár, nekem előre barna folyásom volt, nagyon fájt a bal oldalon a hasam alja.
2016. okt. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kb napra pontos, előtte egy héttel elkezdem a teát, veszek görcsoldót, a táskámban hordom. Betétek 1-2 nappal előtte teszek a táskámba mert amúgy minek cipeljem. Minden nap tornázom, ez is segit némileg, könnyebben, simábban távoznak a dolgok amikor fittebb a testem.
2016. okt. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Berakok betétet (ha elmegyek otthonról) az elméleti időpont előtt 2-3 nappal és addig hordom amíg nem jön meg, mert nálam ez elég változó. Kb 10 nappal előtte meg elkezdek magnéziumot szedni.
2016. okt. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mindenkinek leharapom a fejét és kötekszek.
2016. okt. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok hasznos választ! sajnos a probléma nálam abban gyökerezik hogy eléggé rendszertelen a mentruációm. nagyon ritkán volt eddig pontos . általában késik van hogy akár egy egész hetet is.Ráadásul eléggé hosszan is van meg kb 7 nap szokott nálam lenni. előjele nem igazán van nem szoktam görcsölni nincs folyásom sem. eddig mindig szerencsém volt a dologgal hiszen amikor esélytelen hogy meglegyen akkor is szoktam betétet ,tampont a táskámban hordani. nem kerültem még kellemetlen helyzetbe miatta szerencsére de azért érdekelt mások véleménye is ! :)
2016. okt. 9. 11:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!