Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rettenetesen viszket a nemi...

Rettenetesen viszket a nemi szervem körül. Mitől lehet? Leírásban bővebben.

Figyelt kérdés
Szóval borotválkoztunk odalent, majd szeretkeztünk a párommal és már a harmadik napon az ő "borostája" miatt kidörzsölődött a nemi szervem körül a bőröm. Ez már máskor is előfordult, kenegettem neogranormonnal és meg is gyógyult 1-2 nap alatt. Most is ugyan ez a helyzet, de már másfél hete nem akar meggyógyulni. Mit tegyek?
2016. dec. 9. 08:39
 1/5 anonim ***** válasza:
[link] És borotválkozzon meg!
2016. dec. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pont írtam, hogy a borotválkozás miatt vannak problémáim :D
2016. dec. 9. 08:46
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
KÖZVETLEN a szex ELÖTT borotválkozzon meg, hogy ne legyen borostás!!
2016. dec. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, amint meggyógyultam, úgy lesz. De most először szeretnék MEGGYÓGYULNI
2016. dec. 9. 10:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy a felsértett bőrödön keresztül elkaptál valamit valamelyik közösségi mosdóban? Ha 1,5 hete viszket és a neugranormon nem segít szerintem gomba vagy baci a ludas ami a sérült hámon könnyebben bejut.

Nem tudom mennyire vagy szőr ellenes de a legjobb az lenne, ha a barátod nem borotválná csak mondjuk szakállvágóval vagy ollóval olyan rövidre nyírná, hogy ne szúrjon de ne is nyelj szőrt.

2016. dec. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!