Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Februárban lenne 3 éve, hogy...

Ginger0123 kérdése:

Februárban lenne 3 éve, hogy szedem a Volinát de most úgy döntöttünk, hogy babát szeretnénk, így abba szeretném hagyni. Esetleg valakinek van valamilyen tapasztalata a volina abbahagyása után? Mellékhatás, pozitív negatív hatások?

Figyelt kérdés
2016. dec. 10. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Le van írva hogy mi a hatása ha abba hagyod a használati útmutatóban.De amúgy teljes neve kellene a gyógyszer-nek mert így nem tudom megmondani hogy milyen gyógyszer ez egyántalán.
2016. dec. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszát! A kérdésembe bele van irva hogy VOLINA azaz fogamzásgátló! A betegtájékoztatóban pedig nincs benne ha abbahagyom mi lehet a mellékhatása! Ha benne lenne nem kérdezném! Köszönöm!
2016. dec. 10. 16:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nem friss a kérdés, de hátha valaki idetéved:). Én azt szedtem és pont 2015.12.31-én hagytam abba. Még egyszer utána megjött és már 11 hónapos a kislányunk. Azonnal teherbeestem amint abbahagytam, pedig 15 évig szedtem előtte gyógyszert és az utolsó pár évben Volinát szedtem. Remélem azóta már Te is kisbabát vársz:).
2017. okt. 1. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!