Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hpv tesztem pozitív lett,...

Hpv tesztem pozitív lett, méghozzá egy magas rizikójúval. Van valakinek tapasztalata ez ügyben?

Figyelt kérdés

Ma kaptam meg az eredményt, de konzultációra csak közel két hét múlvára kaptam időpontot, addig meg beszélni sem lehet az orvossal, és elég ideges lettem. Valaki tudna segíteni, hogy ez mivel jár, mi lesz most? Van e kezelés? Mi lesz konzultáción? Kell e ott újabb vizsgálat? Megtudják e mondani hogy kb mikori? (úgy tudom nem) Szexelhetek e a párommal, vagy hónapokig ezt passzolni kéne, hogy ne fertőzzük vissza egymást? Vagy lehet, de szigorúan csak gumival? Egy rövid alkalomtól is el lehet kapni, vagy több kell hozzá? Férfi elkaphatja orállal?

a 66-os típust írták hogy van, ha ez segít. A válaszokat köszönöm, akár privátban is írhattok!

N


2016. jún. 9. 18:51
 1/3 A kérdező kommentje:
Ha csak egy-egy kérdésre tud valaki válaszolni, nem baj.
2016. jún. 9. 18:59
 2/3 anonim ***** válasza:
HPV ellen a koton nem ér semmit.
2016. jún. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Férfi elkaphatja orállal. Szigorúan csak gumival szexeljetek, és csak akkor, ha nincs látható elváltozás egyikőtöken sem a gumi fedte területen kívül (az ilyen elváltozást nem a 66-os szokta okozni). Gyors menettel is el lehet kapni. Minimum félévente méhnyakrákszűrésre járj!!
2016. jún. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!