Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen pozitív mellékhatása...

Milyen pozitív mellékhatása van a Sensonette fogamzásgátló tablettának? Van valakinek valami tapasztalata ezze a gyógyszerrel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt hogy érted hogy pozitív? Én ezt szedem,és pl ugyan ugy vannak fájdalmaim amikor megvan. Amikor elkezdtem szedni végig menstruáltam az első hónapot. meg eléggé összezavart. De mostmár semmi gond de pozitivat nem tudok mondani. annyi h csökkentette a mennyiséget meg az idejét a mensesemnek
2010. jún. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is ezt szedem, előtte lindynettet, de ugyanaz a hatóanyaga, mennyiségben is, tehát ugyanúgy jó nekem.De mkinél más :)
2010. jún. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szintén Lindynette után váltottam erre, minden ok! A mensi ideje 3-4 nap, de néha ugyanúgy vannak görcseim mint gyógyszer előtt, és fáj a mellem előtte. De terhes nem lettem, úgyhogy a funkciójának megfelel!
2010. jún. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!!

A pozitív mellékhatást arra értettem hogy pl. a bőrnek jót tesz vagy hogy nem-e hízlal stb...!!!

2010. jún. 22. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!