Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Budapesten alapos segítőkész...

Budapesten alapos segítőkész nőgyógyászat ismertek? Aki nem csak a fogamzásgátlót tukmálja, és tisztességesen megvizsgál. Többi lenn.23/L

Figyelt kérdés

Egy éve megváltozott a menstruációm, eddig 7 napos volt kb. és mindig 28 napra jött. Aztán egy éve megváltozott először a mennyisége, kevesebb lett több napig. Majd átváltott olyanra, hogy 3-4 nappal a menstruáció ideje, és maga a rendes vér előtt barna folyásom van, és amikor megérkezik a rendes vér, görccsel mindennel, az pedig borzalmasan sokáig húzódik...Van hogy két hétig használom a tampont meg a betétet, mert nem múlik el.

Ebben a hónapban 5 nappal előtte kezdődött a barna folyás, hat napig véreztem, és hat napja szintén barna folyásom van.... 18 napja barnázok és vérzek, ez nagyon nem normális. Voltam vele nőgyógyásznál azt mondta PCOS-em van, és szedjek fogamzásgátlót, mást nem tud tenni, szóljak ha fel akarom íratni...... Olyan orvost keresek aki meg is vizsgál, vesz kenetmintát, kitenyészti, ultrahanggal megnéz, és elküld hormonvizsgálatra, mind ezt magától, és nekem kell kínosan felhoznom, amiért majd leugat...sajnos eddig így jártam.



2016. dec. 11. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Amúgy,nos igen ha teljesebb kivizsgálást akarsz akkor tudnom kéne hogy igazából pontosan hova tartozol...de amúgy nem tudom így hogy melyik kerületben laksz de van olyan kerület ahol több nőgyógyász is egy rendelőben praktizál.
2016. dec. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Második kerületben, de magánúton bárkihez lehet menni nem? Én már feladtam az sztk-n való szenvedést... végig se hallgatnak, és úgy beszélnek velem mint a kutyával, kb mérgesek rám amiért zaklatni merem őket a problémáimmal, aztán leráznak... Számomra már elviselhetetlen ez az állapot, így nem akarom hogy egy Klion kúppal letudják a problémámat, inkább kifizetem a magánt, csak foglalkozzon velem...
2016. dec. 12. 07:47
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


Jo szivvel ajanlom,barmivel fordultam hozza segitett,barmikor elertem,kedves,turelmes,viszont van egy jo tanacsom a jovore vonatkozoan barmilyen orvossal kapcsolatban: ne hagyatkozz rajuk ha valamit szeretnel.Mondd el!Nem kinos.Amennyi hulye kerdest en mar feltettem nodokiknak,annyit 10 no sem,es esetek 99%ban megertoen vegighallgattak,elmagyaraztak es ugy jottem ki h megerte az a penz!

En a helyedben ugy kezdenem hogy voltam masnal de csak legyintett h pcos es ad gyogyszert,te ettol alaposabb kivizsgalasra es gyogyulasra vagysz,tud-e segiteni.Hormonalis kivizsgalas a minimum hogy menj el.A Pcos-tol a teherbeesesed is nehez lesz ha elintezi vki egy foggatloval.Allj ki magadert,ha kell,zaklasd oket,ezert fizeted.Elkerhetnek 10percert 10.000ftot ugy h semmi extra infoval nem lettel gazdagabb meg elkerhetnek ugy is 10.000et vagy meg tobbet ugy h eloveszed a listadat es pontrol pontra megkersezed h ez a vizsgalat szukseges-e,mitol es.mikorra varhato gyogyulas stb.A rendelo tomve van,az orvosnak millio dolog evidens ezert nem mondja el csak ha megkerdezed. Konkretan a paromnak hpv-je van,meg kapcsolat elott tudtam,elmentem nodokihoz,elmondtam h felek h elkapom,mivel vedekezzunk,majd megkerdeztem h oralis szexxel terjed-e.60Eves foorvos,elpirult,zavarba jott,majd keszseggel valaszolt.Ennyi.Ez az egy eleted van,az egeszseged legyen fontosabb mint h kinos helyzetbe kerulsz.Segito szandekkal irtam.


Kisfalvi az Oxivit rendeloben rendel 2.kerulet.

2016. dec. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*varo van tomve
2016. dec. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólást!


Teljesen igazad van, ezért is megyek magánúton orvoshoz, mert ott megtehetem azt hogy kérdezek. vidéki városba jártam eddig, ott kifogtam egy nagyon jó orvost, de felköltöztem Budapestre, és már nincs lehetőségem visszajárni hozzá. Ő mindent alaposan kivizsgált, nem kellett igazából kérnem se, és közben millió kérdésemre válaszolt, azt is elmondta miért nem ajánlja a fogamzásgátlót. Ezek még a komolyabb problémáim előtt voltak. Sztk-n viszont amikor csak az alap problémámat akartam elmondani, leosztott a doki hogy na most álljak le, és három szóban akarja hallani. Majd a vállát huzogatva konkrétan kihajított hogy ő ezzel nem tud mit kezdeni, szedjek vitamint. Sztk-s rendelésen így jártam több nőgyógyásszal (mindig más van), fül orr gégésszel, háziorvossal, fogorvossal. Tudom hogy túlterheltek az orvosok, stresszesek, rengeteg hülyét viselnek el, így sajnos az sztk-s rendelés konkrétan már semmmit nem ér. Ezért is megyek magán doktorhoz, csak találjak itt is egy jót!


A tippet köszönöm, utánanézek! :)

2016. dec. 13. 21:15
 6/6 anonim ***** válasza:
1.babammal voltam terhes amikor elkezdtem verezni,bementem sztk rendelesre azonnal,azt mondtak hogy a verzes normalis,mehetek vissza aznap dolgozni.Anyam nem hagyta annyiban,korbekerdezte a baratait h Bpen ki tud jo nodokit,Kisfalvit ajanlottak neki,felhivtam,epp maganrendelt,azt mondta h ha most azonnal bemegyek hozza,megvizsgal,ez nem normalis.A baba megmaradt mert hormont irt fel es 12het fekvest.Ha az sztksra hallgatok,most nem lenne.En konkretan egy gyereket koszonhetek neki.Tudom h mas jellegu a problemad,lehet talalsz mast,a lenyeg h ezekert a dolgokert valoban fizetni kell magan uton.A plusz percekert is es azert is hogy ne legyen taplo veled.Remelem megoldodik a problemad!
2016. dec. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!