Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nyúlós, ragacsos folyás, szex...

Nyúlós, ragacsos folyás, szex közbeni fájdalom? Volt valakinek hasonló fertőzése?

Figyelt kérdés

Visszatérő, de inkább állandó fertőzésem van. Naponta 2-3 alkalommal bő sárgás folyásom van, időközben pedig nyúlós ragacsos. Viszketés, kellemetlen szag nincs, csak fájdalom aktus során. Tudom nőgyógyász. Ha nem egy hónappal előre adnának időpontot 2 hetente ott lennék. Látott már nem egyszer. Fel ír valamit azt szépen elhasználom, megveszem a méregdrága visszaállítót, használom az ajánlása szerint. A ragacsos folyás és a szex közbeni fájdalom nem múlik el. Ki se gyógyulok, még azt se mondanám hogy esetleg visszafertőz a párom. Az nem okozna a kezelés utáni legelső aktuskor pokoli fájdalmat. Több orvosnál jártam. A mostani már arra hajlandónak tűnik, hogyha ismét nem lesz változás akkor vesz egy kenetet...

Valami tipp, hogy mi lehet, vagy vénynélküli gyógyszer ami segíthet?


2016. dec. 14. 02:51
 1/2 anonim ***** válasza:
A krónikus gyulladás elváltozást okoz a méhszájon,de a méh is begyulladhat tőle és ezek okozhatnak fájdalmat szex közben. Próbáld meg a Betadine kúpot (az gombás és bakteriális fertőzésre is jó) és még ha nincs is panasza a parnerednek őt is kezelni kell,mert a "ping-pong" fertőzés fenntarthatja az állandó gyulladást.Viszont közben kérd meg az időpontot az orvoshoz is és szólj neki a coitális fájdalomról is.
2016. dec. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Betadint nem egyszer próbáltam miközben orvosra vártam. Semmit nem csinál. A canesten combi segített kb két napra (igaz a szexet nem próbáltuk) majd minden visszatért az eredetibe.

Partner kezelve van, volt. Ha kivételesen óvszerrel védekezünk akkor is fájdalmas. 2 perc alatt, rendes behatolás nélkül, kezelés után nem alakulhatna ki újra probléma, el sem múlik. Méhszájamnak kutya baja, orvos szerint ultrahang alapján feljebb is szép és jó minden. Csak a hüvelyem van állandó gyulladásban.

2016. dec. 14. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!