Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhnyakrákszűrés után viszonyl...

Méhnyakrákszűrés után viszonylag erős vérzés?

Figyelt kérdés

A doki szerint szokatlan mennyiségű volt, azt mondta, lehet, hogy gyulladás vagy hpv miatt, úgyhogy megkértem, vegyünk hpvre is mintát, akkor viszont nem vérzett pluszban tőle. Nyilván majd az eldönti, de még jó pár hét.

Más járt már így? Kiderült valami a vérzés hátterében?



2016. dec. 15. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
A méhnyakrák egyik leggyakoribb tünete az erős vérzés. Családunkban történt eset alapján írom. Sokszor az orvosok nem végeznek fiatal nőknél körültekintő vizsgálatot mert még túl fiatal ahhoz hogy rákos legyen. Ez hiba. Kérdező neked azt tanácsolom hogy ne hagyd magad lerázni, kérj rákszűrést. Ha úgy érzed nem elég körültekintőek keress másik orvost. Nem mondom, hogy ess pánikba de a te egészséged, a td tested az orvos pedig a diplomája átvételekor készüljön fel arra hogy lesz beteg aki visszakérdez. Ez nem bűn hanem mindenkinek joga van hozzá. Lehet millió más probléma. Apró hormonzavar is én viszont úgy gondolom hogy a legrosszabb az amit elsőként ki kell zárni.
2016. dec. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Méhnyakrákszűrés MIATT véreztem szokatlanul erősen.
2016. dec. 28. 15:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Elso vagyok. Rendben felreertelmeztem a kerdesed. Amiben ez az eros verzes sincs konkretan meghatarozva. Neked viszont itt megnyugtato dolgot nem fog irni senki mert nem tud. En a te helyedben bemennek egy korhaz nogyogyaszati osztalyara. Ott gyorsabban zajlanak a dolgok. Kered hogy csinaljanak hasi ultrahangot...
2016. dec. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdező hogy vagy? Kiderült mi okozta a verzest?
2017. márc. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!