Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős vérzés hormonzavar miatt?

Erős vérzés hormonzavar miatt?

Figyelt kérdés

Kezdeném azzal,hogy már szültem,és egyébként soha nem voltak vérzés zavaraim. Régen szedtem gyógyszert,de már évek óta nem,és általában így is pontosan jön meg a menzeszem. A mennyiség az kb ugyanannyi szokott lenni, viszont az változó hány napig tart. Volt már 4-5 napig is,meg 6-7napig is. Most viszont nagyon erős.Ilyen még nem igazán fordult velem elő,hogy a super tampon (amit egy évben kb2x-3x használok) nem bírja ki a 2óra hosszát. Egyébként nem görcsölök.Kevesebb vérzésnél azért kell néha a fájdalomcsillapító,de most semmit nem zavar annak ellenére,hogy erős a menszim.

9.hónapja hullik a hajam.Minden vizsgálatom negatív lett.Nem rég volt pajzsmirigy vérvételem,ami szintén jó lett. Szerintetek érdemes endokrinológushoz fordulnom,vagy várjak ki még egy ilyen erősebb hónapot?Illetve ha csak 1x-2x van ilyen egy évben,az még tekinthető a normálistól eltérőnek,de elfogadottnak?



2016. nov. 24. 08:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Mit néztek a pajzsmirigyednél és mennyi lett az eredmény? Mert pl tsh papíron 4ig jó, viszont nőknek 1-2között kell lennie, 1hez közelebb. Nekem pl amíg 2 fölötti volt addig erős volt a vérzésem és hullott a hajam, amióta sikerült 1,5körülire hozni megszűnt minden panaszom!

Lehet csak Anti tpo eltérés van ami gyulladást jelez.

2016. nov. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2017. febr. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Néztek uh-t?
2017. febr. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!