Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Iszonyú fájdalmas hüvelygomba...

Iszonyú fájdalmas hüvelygomba és felfázás elmúlik magától?

Figyelt kérdés

Gyógyszertrban mit vegyek rá?

Antibiotikumot is szedtem, valamint hasmenésem is van egy jó ideje.

Anyáéknak mondtam, de azt mondták, ne zaklassam őket ilyenekkel.


2016. dec. 19. 20:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira durva a helyzet (de egyébként is),ne kísérletezz, irány egy orvos!
2016. dec. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Be van gyulladva és megdagadva a nemiszervem. Nagyon fáj, és éjjel is felébredek rá.
2016. dec. 19. 21:08
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem múlik el magától, menj el dokihoz holnap, ne várd meg ezzel az ünnepeket.
2016. dec. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nem szabad sem várni sem kísérletezni, mielőbb menj dokihoz, mert lehet kombinált gomb + fertőzés, stb amire a gyógyszertári vény nélküliek nem hatnak, az ünnepek alatt pedig nehéz eljutni megfelelő segítségig!
2016. dec. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Kórházba hogy lehet bejutni ilyennel? Másra nincs pénzem.

Anya nem hiszi el, hogy ennyire rossz, de egy másodpercre nem marad abba a fájdalom.

2016. dec. 19. 21:30
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Elmész sztk-s nődokihoz. Szar, meg nem biztos, hogy jól kikezel, de ha nincs pénzed... a gyógyszert, kúpot viszont meg kell vetetned velük, nincs mese.
2016. dec. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nőgyógyászati rendelésre menj el, nem kell időpontot kérni, megmondod, hogy sürgős és kivárod a sorodat.

Ha van otthon kamillatea, azzal lekenheted most is egy kicsit, talán csillapítja picit a fájdalmat, legalább átmenetileg.

A hasmenés miatt pedig diétázz, de igyál sokat, és ha nem múlik, akkor azzal a háziorvoshoz is el kéne menned.

2016. dec. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Antibigyó közben-után szedtél probiotikumot? Ha nem, akkor kezdd el mielőbb, 2-3 hetes kúra nem ártana. Kamillateát, cickafarkteát is ihatnál, utóbbit használhatod ülőfürdőnek is (olvass utána). Kívülről leggyorsabban a Canesten krém hatna, de dokihoz mindenképpen menj el. Biztosan fog felírni kúpot, de a kúra után tejsavbaktériumot tartalmazó hüvelyflóra regeneráló kúp vagy más készítmény is kellene.

Ne hagyd, hogy a szüleid lerázzanak. Kérdezd meg tőlük, szeretnének-e unokát. Ha igen, vegyék meg neked a szükséges dolgokat.

2016. dec. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Több napja mondom anyának, de nem érdekli és leráz vele. Sőt mérgesek rám és állítja, hogy nem az antibiotikum miatt van.

Nem tudok tőle aludni és csak napok óta sírok. Meg sem hallgatnak, apa rohadt mérges az ilyen dolgok miatt.

Valamint mióta szedtem az antibiotikumot iszonyú hasmenésem és hányingerem van, kijön belőlem minden.

El vagyok keseredve teljesen és nem hiszik el, mennyire szenvedem már egy hete.

2016. dec. 20. 03:44
 10/13 A kérdező kommentje:
Probiotikumot szedtem mellé és mégis.
2016. dec. 20. 03:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!