Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen vény nélkül kapható...

Milyen vény nélkül kapható hüvelykúpok vannak, amik biztosan hatásosak?

Figyelt kérdés
Termál fürdőben fertőzödtem meg és nagyon rossz:S viszket ég,,de dokim 2 nap mulva rendel addig nem birom ki:Skéne valami gyors és hatásos gyógyszer!
2008. okt. 7. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

Betadine hüvelykúp

Patentex oval hüvelykúp

Pevaryl G hüvelykúp

Pharmatex hüvelykúp

Ezeket lehet vény nélkül kapni ebből szerintem a pharmatex és a Pevaryl g a legjobb!!

2008. okt. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Canesten kombi esetleg
2008. okt. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Első válaszolót kicsit kijavítanám:A Pharmatex hüvelykúp fogamzásgátlásra használatos,szeretkezés előtt felhelyezendő hüvelykúp,nem pedig hüvelygombára való.Olvasd el a leírást,kérdezd meg a nődokid.A többivel egyetértek,mondjuk nekem a Canesten kombi vált be a legjobban,és a gyógynövényes ülőfürdő.Ha érdekel,leírom,hogyan kell csinálni az ülőfürdőt.Lizy

2008. okt. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ja,bocsi,elfelejtettem a webcímet mellékelni:www.pharmatex.hu,itt minden le van írva ezzel a fogamzásgátlással kapcsiban.Lizy
2008. okt. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló vagyok és valóban igazad hogy fogamzásgátló de nem csak arra jó!Nekem épp a dokim ajánlotta és be is vált amikor gombám volt!Itt is le van írva: [link]
2008. okt. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%
Ja amúgy meg köszi de nem igazán érdekel a fogamzásgátlás mivel várandós vagyok első babámmal!
2008. okt. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%

Szia.


Gratula a babához!!!!!

A linket csak azért mellékeltem,mert én úgy gondolom,a gyártó csak jobban tudja a dolgot,mert ő kísérletezte ki.A többi tényleg jó,de a Pharmatex nem.Az egészségkalauzban leírtak sem a gyártótól származnak,márpedig tévedni emberi dolog....ja,és a dokid is tévedhet.5 dokinál voltam eddig a 3 év alatt,amióta babával próbálkozunk,és mivel a vetéléseim után egy ideig nem próbálkozhattunk,a gyógyszeren és a gumin kívül(amire allergiás kiütéseket kapok)ezt ajánlották,de kikötötték,hogy CSAK fogamzásgátlásra szigorúan!!!!


Egészséges kisbabát kívánok!!!!Lizy

2008. okt. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Értem! Akkor lehet hogy az én dokim tévedett minden esetre nekem használt! Sajnálom hogy nem jött még össze nektek a baba, de akkor drukkolok hogy te is ilyen szép pocakos napok elé nézhess minnél hamarabb! Minden jót neked is és kitartás!
2008. okt. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!