Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért késik folyton a menstruá...

Miért késik folyton a menstruációm?

Figyelt kérdés

3 éve, hogy először megjött és az első évben nem is zavart, de kb. 3 havonta jön meg. Volt amikor félévig nem volt, de utána egy darabig időben.

Másokkal elletétben én nem is számolom, hogy mikor kéne megjöjjön, mert felesleges. Hozzá vagyok már szokva ehhez.


Ez most már valószínűleg így is lesz vagy lehet hogy nekem sokkal tovább tart, míg rendesen beáll? Orvoshoz nem szívesen mennék, de esetleg szükséges lenne?


2016. dec. 23. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:

"Orvoshoz nem szívesen mennék, de esetleg szükséges lenne?"


IGen, szükséges lenne.

2016. dec. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet hormonzavar, PCOS, akármi. Jobb lenne orvossal megbeszélni. Meg kellene néznie, hogy minden rendben működik-e, mert a gyerekvállalásnál gond lehet, jobb előbb rendbe tenni, mert az nem pár nap. Na meg egy kapcsolatban sem előnyös, ha soha nem tudod, hogy most csak nem jött meg vagy esetleg terhes vagy, főleg ha nem is szeretnétek. Mégsem lehet állandóan tesztelni...
2016. dec. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!