Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7 napja késik a menstruációm,...

7 napja késik a menstruációm, már két tesztet is csináltam, mindkettő negatív lett. Két napja folyton úgy érzem, hogy megjött (görcsöl a hasam, kiver a víz, állandóan szomjas vagyok) de semmi. Valakinek volt már hasonló? A teszt tévedhet?

Figyelt kérdés

2012. dec. 1. 16:03
 1/1 anonim ***** válasza:
tévedhet a teszt, de is lehet, h tényleg nem vagy terhes. én pl "hajlamos" vagyok a késésre, a 7-9 napos eltérésre is és akkor nekemis folyton az az érzésem, h "na most jött meg"- és mégsem, aztán ha megjön, fájdalmasabb, mint normál isőben. neked is szokott ilyen lenni? ha nem, akkor azért gyanakodhatsz... szerintem nyugodtan várj még két napot, még akkor sem leszel elkésve. ha nem jön meg, két nap múlva reggeli, első vizeletből tesztelj, az mutatja ki a babát a legkorábban.
2012. dec. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!