Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a Sudocremmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Elég pattanásos az arcom (kis fehér göbök amiket ha kinyomok szinte kirobban , de rengeteg van így nem tudom mindet eltávolítani)sok mindent próbáltam már de semmi nem segített ha összenyomogatom csak ottmarad a helye sok ideig.A Sudocremmel kapcsolatban sok pozitív visszajelzést olvastam , de szeretném ha más is elmondaná a véleményét és milyen bőrradírt ajánlotok vagy pakolást? Előre is köszönöm!
2016. dec. 26. 18:36
 1/3 A kérdező kommentje:
A Zinerytről is kérlek mondjatok véleményt.Lehet kapni akármelyik patikában , vagy hol vásárolhatnám meg ?
2016. dec. 26. 18:42
 2/3 anonim válasza:
A Sudocreme nekem használt a pattanásaimra de ha azt mondod h neked sok van akkor inkább bőrgyógyászt kérdezz
2017. jan. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM!
2017. jan. 1. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!