Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a bajom? 2 honapja...

Mi lehet a bajom? 2 honapja nem jott meg, nagyon faj?

Figyelt kérdés
2 honapja nem jott meg, csak neha egy-egy vercsepp jott. 3 napja gorcsolo feszito erzest erzek az alhasamban, faradekony vagyok, neha haninygerem van,a mellem erzekeny, ma pedig szex utan iszonyatosan elkezdett fajni az alhasam, szurkal, nyilal, csak fekudni tudok es kicsit hanyingerem van, szex utan 1 kicsit veres is voltan de csak halvanyan, es most iszonyatosan faj.. Ez valami komoly baj lehet? Felek orvoshoz menni, mert neten olvastam ciszta is lehet, attol viszont nagyon Felek mert 1 szer mar volt ciszta mutetem bar akkor semmi tunetem nem volt, most viszont egyre rosszabb a helyzet
2016. dec. 27. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig hidd el, ezzel jobb lenne orvoshoz fordulni! Csináltát tesztet? Terhes is lehetsz.
2016. dec. 28. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tegnap mar megjott szerencsere
2016. dec. 30. 10:09
 3/3 A kérdező kommentje:
A fajdalom meg aznap elmult h kiirtam a kerdest szerintem a mensi miatt volt veres
2016. dec. 30. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!