Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Érdekes hüvelyi folyás mit...

Érdekes hüvelyi folyás mit tudnék ellene tenni, vagy muszáj nőgyógyász?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok(lány). A hüvelyi folyásom mostanában kellemetlen szagú, de nem mondanám hogy olyan fehéres, inkább átlátszó féle, és ha nincs tisztasági betét, akkor szinte mindig nyomot hagy az alsóneműn. Volt már egy időszak amikor ez volt, de utána elmúlt magától.Most megint elő jött, de még nem beszéltem róla senkinek. Mit tudnék kezdeni?
2010. máj. 3. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
ne beszélj róla senkinek!
2010. máj. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Valami NORMÁLIS kommentárt vártam/várok:)
2010. máj. 3. 16:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs bajod, ez a méhnyak váladéka. Néha a hüvely szinte kiszárad, menzesz előtt és után, a többi időben "nedves", krémes vagy vizes folyása van mindenkinek, peteéréskor pár napig pedig sok, tojásfehérjéhez hasonlító váladék. Ennek azért különösebb szaga nincs, csak ha nem mosdasz nyilván. Ha viszket vagy változik a színe, vagy tényleg büdös, akkor baj van. Remélem segít ez eligazodni.
2010. máj. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem viszket, ég, vagy csíp a puncid, nem piros? A kellemetlen illat nem jelent jót!
2010. máj. 4. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem,ezért is furcsálom...
2010. máj. 4. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!