Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sárgás folyás, viszkető...

Sárgás folyás, viszkető érzés. Canesten Kombi, vagy először nőgyógyász?

Figyelt kérdés
Menstruációm után első nap lefeküdtem a barátommal. Óvszert használtunk, de másnapra sűrű sárga folyásom lett, ami szagtalan teljesen, viszont egy érzékeny a hüvelyem körül (kicsit viszket, ha hozzáérek). Vizelésnél nem csíp. Gomba lehet? Megéri elmenni orvoshoz, vagy használjak egyből Canesten Kombit?(Már használtam, be is vált, de azelőtt mások voltak a tünetek.)
2010. jún. 6. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj inkább a nőgyógyászodhoz. Írod, hogy más volt a tünet korábban, nem biztos, hogy gomba. Majd a doki felírja a megfelelő szert. Kényes terület, ne játssz vele!!!
2010. jún. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszi!
2010. jún. 6. 18:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Több helyen olvastam már, hogyha valakinek először vannak ilyen tünetei, akkor nőgyógyászhoz kell mennie. a canesten rutinosoknak való. ki kell deríteni, hogy gombád van-e egyáltalán. amúgy elképzelhető, hogy bakteriális fertőzésed van, én erre tippelek. a gomba tipikus, fehér, túrószerű folyással jár és irgalmatlanul viszket.

nekem is volt ilyesmim, nagyon erős sárgás folyásom volt. a doki gyógyszertárban elkészített hüvelykúpot adott, 10 napig kellett kezelnem magam, aztán szépen elmúlt.

amúgy ajánlok neked még valamit: a gyógyszertárban készítess tejsavas lemosót. ugyanis szerintem elégtelen a hüvelyflórád ezért fertőződtél meg. a lemosóval visszatelepíted ezt a jótékony flórát és kisebb a valószínűsége, hogy újra elkapsz valamit. meg a parntert se ártana kezelni, ezt majd kérdezd meg a dokitól.

2010. jún. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jajj köszi! Mostmár tényleg elmegyek nőgyógyászhoz. És lemosót is venni fogok. Ártani nem árthat... :)
2010. jún. 7. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!