Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hormon zavar? Kérdés lenn:

Hormon zavar? Kérdés lenn:

Figyelt kérdés
Sziasztok! A problémám a következő: rendszeres menzeszem 23-25napos ciklusokkal szokott jelentkezni,5-6napig tartó enyhe vérzéssel. Tegnap termálfürdőben voltam és amikor elmentem mosdóba hirtelen rengeteg vér kizúdult belőlem, vissza se mentem a vízbe, azóta elég erőteljes vérzésem van, ami nem megszokott, alvadt vér darabokkal, és a 16. nap.25éves vagyok, nem volt még ilyen, hogy ennyire korán ismétlődjön egy ciklus. Máskor is voltam már termál vízben, sosem történt ilyen. Nem tudom, hogy most egyből orvoshoz kellene e fordulnom, vagy ez nem akkora baj, hogy 1x ilyen szabálytalanul jött meg? Megijedtem, mert eddig sose volt összevissza a ciklusom. Kérlek ne nevessetek ki, és bunkók kerüljenek! Menjek orvoshoz? Vagy várjam meg a következő ciklust? + a termál víznek lehet köze hozzá?

2016. dec. 28. 14:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Nincsen semmi bajod, a termalviz tud ilyet szimplan a melegsege miatt is, meg vannak nemelyikben olyan anyagok, amik befolyasolhatjak a menzeszt. Semmi baj. Egyebkent ha megvan vagy meg fog jonni, vagy eppen elmult, akkor egyaltalan nem ajanlott termalvizbe menni, eppen ezert. Elorebb hozhatja, ha most mult elel visszahozhatja, illetve eros verzest okozhat. De igazabol semmi gondot nem jelent, csak kellemetlen.
2016. dec. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!