Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gennyes hólyag nemi szerven...

Gennyes hólyag nemi szerven mi lehet?

Figyelt kérdés
ár napja vizelés közben éreztem, hogy irritálódik a kis szeméremajkam belső része. Megnéztem és egy gennyes hólyagszerűséget találtam a nyálkahártyán. Nőgyógyászhoz csak egy hét múlva tudok menni mert a havi vérzésem is most jön meg. Volt már valakinek hasonló? Nem viszket de ha vizelet éri irritálódik és ahogy kiürül belőle a váladék még érzékenyebb utána a bőr. 6 éve ugyanaz a partnerem ahogy neki is én, eddig semmi gondunk nem volt, neki most sincs panasza. Én meg náthás, lázas is voltam a napokban + antibiotikumot szedtem. Fogamzásgátlót szedek amúgy már 5 éve. Bár a hólyag lassan kezd apadni, valaki tud javasolni valami krémet ami nyálkahártyára is kenhető vagy bármi értelmes tanács, azon túl hogy nőgyógyász (menszesz alatt kihagynám)?
2016. dec. 30. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha még nem jött meg a vérzésed, akkor még ma menj orvoshoz.

Lehet nemi herpesz.

Sajnos erre vény nélkül nem igen kapsz semmit és házi gyógymód sincs rá. Mindenképpen fordulj orvoshoz!

És nem ártana, ha a párodat is kikezelnék, ő is szedne valamit, mert lehet, hogy nincs tünete, de simán átadhattad neki, ő meg látatlanban ha csak te vagy kikezelve, visszafertőz.

2016. dec. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is herpesznek hangzik, remeljuk nem az.
2016. dec. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Páromon kívül más szexuális kapcsolatom még nem volt, az lehet hogy 6 év alatt mist fertőzött meg és jelentkeztek nálam tünetek? Még aftára gondoltam de az lehet ritka ilyen helyen:( Sajnos már megjött a vérzésem.
2016. dec. 30. 10:21
 4/5 anonim ***** válasza:
A nemi herpeszt szintén elég egyszer elkapni és ha legyengül az immunrendszer, akkor aktiválódik.
2016. dec. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Simán lehet egy ronda szőrtüsző gyulladás is
2016. dec. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!