Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Tejcukor érzékenyek, tej...

Tejcukor érzékenyek, tej allergiások, esetleg tojás glutén, hólyagosodott már ki a szájpadlásotok? Többi lenn

Figyelt kérdés
Tejcukor érzékenységem van ami elvileg tovább fajult tejfehérjére amiből viszont tojásfehérje érzékenység lett és mellé glutén is. Nekem ezelőtt a tejes dolgoktól se volt kb semmi bajom de aztán úgy alakult hogy vizsgálatra kellett menni egyéb dolgok miatt és akkor derültek ki ezek az allergiák. Azóta (egy két hónapja) teljesen kiiktattam a tejet az életemből semmiféle tejes dolgot nem eszek mégcsak tejszármazékot se, és ugyanígy van a gluténnel és a tojással is, mert a beleim bánták azt hogy tejet fogyasztottam, ezért is fajult tovább az allergiám. Lényeg a lényeg a napokban kipróbáltam mi történik ha tejet iszok így vettem egy tejes italt amibe beleittam és kb fél percre rá szörnyű fájdalmat éreztem a szájpadlásomnál és a torkomnál és éreztem is hogy megduzzadt. Azóta négy nap telt el de akármit eszek, pl gluténmentes abonettet visszanőnek ezek a dagadások és nagyn fájnak. Úgy gondolom ezek hólyagok amikbe genny van. Valakinek volt már hasonló tünete allergia miatt? Mennyi idő mire elmúlik vagy mit kell vele csinálni?

2014. aug. 8. 00:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!