Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitöl van ez a szex utáni vérzés?

Mitöl van ez a szex utáni vérzés?

Figyelt kérdés
Szerdán múlt el a menzeszem tegnap voltam együtt a párommal és véres lett a farka. Pisilés után még olyan vérdarabka is volt a papíron mint menstruációkor, azóta halvány barna folyásom van. Mitöl lehet ez? Többször véreztem már szex után... 23L
2016. dec. 31. 13:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Orvoshoz kellene menni. Egyszer még nem gond, de ha többször is előfordult, nézesd meg.
2016. dec. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Akár méhszájseb is lehet.
2016. dec. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Orvoshoz kell menni, mehszajseb is lehet, vagy komolyabb... persze az is lehet, hogy semmi baj, szoval bepanikolni nem kell, de mindenkeppen menj majd el dokihoz
2016. dec. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Méhszájseb, polip vagy csak vmi bakterilás dolog, de a doki megvizsgál és megmondja
2016. dec. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenképp elmegyek
2016. dec. 31. 15:03
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia! Én is 23 éves vagyok és nekem is többször volt már vérzésem szex után. Én már voltam nőgyógyásznál rákszűrésen, ami negatív lett. Ultrahangon (hüvelyin és hasin is) és ott is minden rendben. Nem szedek másfél éve fogamzásgátlót. Méhszájsebem nincs.

Neked mit mondott az orvos? Mitől lehet ez?

2017. febr. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szia nekem hüvelyi ultrahangot csinált nem talált semmit,megvagyok fázva arra kaptam kúpot és kenőcsöt,illetve a vérzésre vitamint írt, de azt külön kértem,hogy lehetne e arra is valamit felírni. Majd áprilisba kell mennem rákszüresre,remelem addig elmúllik. :)
2017. márc. 1. 12:51
 8/11 A kérdező kommentje:
Még annyit mondott a vérzésről,hogy közép időbe az normális,hogy az nem veszélyes
2017. márc. 1. 12:53
 9/11 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy mi a neve a vitaminnak, amit felírt neked? :) Nekem sem találtak semmit, bár szerintem ez egyáltalán nem normális, hogy vérdarabka van szex után, akár középidőben, akár nem...stb. mert sajnos nekem is rendszeresen ez történt, pedig nagyon óvatosak voltunk. Az előző barátomnál soha nem véreztem.
2017. márc. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát ez az,hogy szerintem sem normális a doki nem sokat foglalkozott vele pedig nagyon zavaró. Ascorutin a neve,de nemtudom nálatok lehet e kapni mert en Szlovákiában élek. Nem vényköteles amúgy megveheted szerintem bámelyik patikában :) a kúpot és a krémet amit felírt nemtudom használni mert rosszul lettem tőle illetve a krémtől viszketek,éget. Az Ascorutinra pedig nagyon sok mellekhatás van írva úgyhogy nem merem rendszereden szedni, mert sajnos nálam mindjárt jelentkeznek ilyen tünetek bármilyen gyógyszert szedek :/ még mindig szoktál vérezni? Én azóta is sajnos :(
2017. márc. 9. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!