Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szüzesség elvesztése után...

Szüzesség elvesztése után fáj, vérzik, gennyezik. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Tegnap lefeküdtünk a barátommal, igen erősen vérzett, az elején fájt(óvatos volt velem nagyon) de utána semmi probléma nem volt. Az aktus után 2 órával el kezdett vérezni megint, és fájni ha piszkálom(ez még mindig így van)

Ma egész nap váladékozott és halványan vérzett.

Van valaki, aki tudja mi lehet? Vagy vele is volt ilyen? Ha nem múlik elmegyek nőgyógyászhoz.18/L



2016. nov. 19. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:

valadekozik?? szerintem csak a folyasod mennyiseget valtoztatta meg az 1. szex. ugye vedekeztetek, es nem elvezett beled gumi nelkul? mert akkor a "genny" az valojaban inkabb genyo.......

az termeszetes, h most egy picit faj, a verzes mennyire eros? nem lehet h a menzeszed jonne most epp meg?

2016. nov. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze, védekeztünk! És nem is élvezett el bennem, szóval az kizárva.☺ Az lehet, hogy a folyásom mennyiségén változtatott. Kicsit vérzik csak és nem folyamatosan egész nap. Menzeszemig még 2 hétnek kéne lenni, úgyhogy biztos nem az.😊 De ez a vérzés normális szerintem. Engem inkább a fájdalom aggaszt.
2016. nov. 19. 21:44
 3/5 anonim ***** válasza:
9%
Jódozd le, hogy fertőtlenítve legyen a seb. Csak kívülről cseppents rá Betadine jódot. Ezüstkolloid is jó lenne rá.
2016. nov. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az is lehet hogy vmi betegséget kaptál el a párodtól. Ez volt az első? Mert ha igen akkor mikor kiszakad a szüzhártyád akkor elméletileg veérzik.
2016. nov. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nyílván az szakad és vérzik ergo seb. Ne piszkáld este mosd meg és gyógyuljon.
2016. nov. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!